Zühre 2014 Yaz Koleksiyonu


Şık Zühre Yaz Koleksiyonu
Şık Zühre Yaz Koleksiyonu

Zühre Yaz Koleksiyonu
Zühre Yaz Koleksiyonu

Zühre gibi markalar tesettür giyim modasının gelişmesi ve çeşitlenmesi noktasında çok büyük hizmetler vermeye devam etmektedir. Bu markalar sayesinde çoğu tesettürlü bayan artık istedikleri tarzda modelleri rahatlıkla bulabiliyor, eskiden tek düze olan bu giyim tarzında farklı modeller ve giyim şekilleri görmek mümkün olabiliyor. Birde Zühre markasının yaptığı gibi kaliteyi standartlaştırmış olmak, herkesin kaliteli ve güzel ürünleri giyebilmesine olanak sağlamış durumda. Aynı marka 2014 yaz ayları için piyasaya çıkarttığı modelleri ile de biraz önce bahsettiğimiz şeyleri ispatlar nitelikte ürünlerini siz bayanların beğenisine sunmuş durumda.

Zühre 2014 ya koleksiyonu içinde en çok yer verilen kıyafet kesinlikle pardesüler. Hem tesettür giyim tarzına uygun hem de düşünülenin aksine yaz aylarında rahat bir şekilde hareket etmek için kullanılan pardesü Zühre’nin yeni koleksiyonunda fazlasıyla yer verilen öğelerden birisidir. En çok karşımıza çıkan modeli ise büyük düğmeli olan modeller. Daha çok açık renklerin tercih edildiği bu pardesülerde koyu tonlarda ve ebat olarak büyük düğmeler farklı ve şık bir görüntü için ideal durumdadır.

Zühre 2014 yaz koleksiyonu arasında dikkat çeken en önemli nokta ise ürünlerin neredeyse tamamının açık renklerde üretilmiş olmasıdır. Yazın sıcak havasından korunabilmek için önemli bir detay olarak bilinen açık renk kullanımı, Zühre markasının en çok üstünde durduğu ve bu tarz renkleri kullanmayı sevenler için çok sayıda modelin mevcut olduğu bir koleksiyonla yaz ayına “merhaba” diyor.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.