Yeni Tüllü Tesettür Etek Modelleri


Beyaz Tüllü Tesettür Etek Modelleri
Beyaz Tüllü Tesettür Etek Modelleri

Tesettürlü bayanların özel günlerde, önemli davet ya da etkinliklerde etek giymeyi ne denli sevdiğini biliyoruz. Görsel açıdan çok başarılı ürünleri kolaylıkla bulabileceğiniz eteklerde bu sene tül detayı ön plana çıkarken, farklı renklerde ürünler sayesinde görsel olarak istenilen hemen her tarzda sonuçlar elde edilebiliyor.

Siyah Tüllü Tesettür Etekler: Tül detaylı eteklerde ilk olarak önereceğimiz ürün grubu siyah renk ağırlıklı olarak tasarlanan modeller. Siyahın tül detayı ile büyük uyum sağlıyor olması sizler için önemli bir avantajken biraz daha görsellik arıyorsanız eğer o zamanda dantel detaylarıyla pekiştirilen bir tüllü model daha çok işinize yarayacaktır.

Pembe Tüllü Tesettür Etekler: Bir diğer popüler ürün grubu ise pembe renkli ürünler. Özellikle düğünlere giderken kullanılabilecek bu ürün grubunda dikkat çekici bir görüntü arıyorsanız koyu pembeye, daha sakin bir görüntü için ise açık pembeye yönelmekte fayda var.

Lacivert Tüllü Tesettür Etekler: Koyu renkleri sevenler için her daim ilk tercih olan lacivert renkli ürünler görsellik kadar sakinliği de ön plana çıkarttığı için isterseniz özel günlerde isterseniz de günlük yaşamda kullanılabilir. Üzerine beyaz renkli gömleklerle kombin yapabileceğiniz model, çalışan bayanlar için de güzel bir tercih.

Beyaz Tüllü Tesettür Etekler: Son olarak beyaz rengi de ele almakta fayda var. Sadeliğin vurgulandığı bu modeller genel itibariyle üzerine de beyaz renklerde ürünlerle birlikte kombinleniyor. Bu sayede bir nevi gelinlik havasına bürünen kombini daha farklı hale getirmek için ise eteğin üzerine pembe, açık mor gibi renklerde ürünler tercih edebilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.