Yeni Trend Tesettür Kap Modelleri


Asimetrik Kap Modelleri
Asimetrik Kap Modelleri

Sonbaharın gelmesiyle birlikte birçok tesettürlü bayan da kombinleri buna göre değiştirmeye başladı. Son dönemde sonbahar kombinlerine şöyle bir göz gezdirdiyseniz şayet, kaplar dikkatinizi mutlaka çekmiştir. Sokak modasını da etkilemeyi başaran kap modelleri yeni bir trend olma yolunda hızla ilerliyor diyebiliriz.

Siyah Trend Kap Modelleri: Siyah kaplar tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği ürün grubu diyebiliriz. Yapısı itibariyle son derece sade ve şık bir görüntüye sahip olan modeller hemen her yerde kullanılabildiği için de size önemli bir kolaylık sunuyor. Eğer ki biraz daha hareketli şeyler arıyorsanız o zaman da sivri yaka detaylı modellere bakabilirsiniz.

Pudra Trend Kap Modelleri: Son dönemin bir diğer popüler renk tercihi olan pudra, sade ve şık bir görüntüye sahip. Kaplarda da aynı etkiyi bırakan pudrayı biraz daha gösterişli hale getirebilmek adına son dönemde kürk detayından yararlanılıyor. Pudra üzerine siyah kürk detayı gerçekten de etkileyici sonuçlara imza atabiliyor.

Dantelli Trend Kap Modelleri: Dantel detayı tesettür giyimin olmazsa olmazları arasında yerini çoktan aldı. Her dönem popüler ürünlere göz gezdirdiğinizde mutlaka dantelli bir şeyler görmek mümkün. Son dönemin trend kap modellerinde de aynı durum geçerli ve dantel detaylı modeller şimdiden sokak modasına etki etmeye başlamış durumda.

Asimetrik Kesim Trend Kap Modelleri: Kaplarda farklı bir görüntü arayanlar için ilk tavsiyemiz asimetrik kesimli ürünler olacak. Asimetrik kesim detayı kap modellerine farklı bir hava katarken yaptığınız kombini de çok daha şık hale getirecektir. Renk skalasının da geniş olması sizler için önemli bir avantaj olarak gösterilebilir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.