Yeni Trend Tesettür Abiye Modelleri


1x1.trans
Pudra Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Bu sezon tesettür abiyeler konusunda çok geniş bir ürün çeşitliliğinin olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Birçok kişi şu sıralar yeni sezon modellerine göz gezdiriyorken, bizlerde sizin için son dönemin trendleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Beyaz Tesettür Abiye Modelleri: Tesettür giyimin en önemli kısmı abiyelerse şayet, abiyelerde de en önemli ürün grubu beyaz renkli modellerdir. Sade görüntüsü sayesinde birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran beyaz abiyeler, özellikle işlemeli ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sade ve şık bir ürün arıyorsanız işlemeli modellere göz gezdirmekte fayda var.

Dantelli Tesettür Abiye Modelleri: Abiyelerde dantel detayı her daim popüler bir tercih konumunda. Birçok kişi dantelli abiyeleri özel günlerde tercih ediyorken, etek kısmı komple dantel olan modellerin en popüler ürün grubu olduğunu söylemek mümkün. İç kısmında abiye renginden bir astarın bulunduğu bu modeller son derece etkileyici bir görüntüye sahip.


Balık Tesettür Abiye Modelleri: Tesettür abiyeler içerisinde bir nebze de olsa farklı şeyler arayanlardansanız o zaman balık etekli modelleri incelemeniz gerekecek. Balık etek detayı görüntü itibariyle normal abiyelere nazaran çok daha iddialı ürünler olmakla birlikte, bu tarz modelleri giyebilmek için kilo fazlanızın olmaması gerektiğini hatırlatmalıyız.

Pudra Tesettür Abiye Modelleri: Sade görüntüsü ve göze hoş gelen yapısı ile hemen herkesin kalbine taht kurmuş olan pudra, tesettür abiyelerde de en çok tercih edilen renklerden birisi. Pudra tesettür abiyelerin sade görüntüsü, dantel detaylarıyla çok daha iddialı hale getirilebiliyor ve bu tarz modellere göz gezdirmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Trend Tesettür Kap Modelleri başlıklı makalemizde Tesettür Kap Modelleri ve Yeni Sezon Kap Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*