Yeni Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri


Sade Tesettür Prenses Gelinlik Modeli
Sade Tesettür Prenses Gelinlik Modeli

Her kadının hayalidir sanırım bembeyaz gelinliğin içerisinde olmak. Bu noktada tesettürlü bayanlara da bir önerimiz olacak. Düğününüz sizler için hayatınızda en özel günlerden birisi olacak ve bu günde olabildiğince “özel” görünmeniz gerekiyor. Söz ettiğimiz şıklığı elde edebilmek adına da prenses tesettür gelinlikler ilk tercih olacaktır.

Dantelli Tesettür Prenses Gelinlik: Gelinliklere belki de en fazla uyan detaydır dantel. Dantelli modeller görsel anlamda son derece şık ve zarif olduğu için istenilen sonuçları da elde etmek bir o kadar kolay olacaktır. Dantel detaylarının genel itibariyle gelinliğin üst kısmında kullanıldığını ve bu sayede odak noktasının etek kısmında daha üst taraflara kayabileceğini de belirtmeliyiz.

Tül Detaylı Tesettür Prenses Gelinlik: Gelinliklerde kat kat tül kullanımı çok popüler. Son derece zarif bir görüntüye sahip olan bu modeller, prenses gelinlikler için de doğru tercih. Prenses gelinliklerde önemli olan şey gelinliğin etek kısmı olduğu için onu olabildiğince kabartmak adına tülleri kullanabilirsiniz. Ayrıca tüllerle ilgili olarak gelinliğin üst kısmında ve duvaklarda da kullanılabileceğini unutmamalısınız.

Pembe Tesettür Prenses Gelinlik: Gelinliklerde genel olarak beyaz renk kullanılmasına alışmış durumdayız. Fakat bu konuda farklılık yaratmak isteyenler için önerimiz toz pembe gelinlik modelleri. Prenses etekler kabarık görüntüsü ile ön plana çıkarken, rengin de toz pembe olması sizi adeta masallardaki prensesler gibi gösterecektir. Bu noktada son derece açık bir pembe tercih etmeniz hem göze batmayan hem de çok şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

Süslemeli Tesettür Prenses Gelinlik: Gelinliklerde süsleme son derece önemli. Bu noktada isterseniz taşları kullanabilir ve parıl parıl bir görüntü elde edebilirsiniz. İsterseniz de kuşak detayı sayesinde çok ufak bir dokunuşla etkili bir görsellik elde edilebilir. Kuşaklı modellerde kuşağın gelinlik renginden farklı olmasına özen gösterilmeli. Beyaz bir gelinlik için buz mavisi güzel seçenekler arasında yer alıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.