Yeni Tesettür Kot Kombinleri


Yeni Tesettür Kot Elbise Kombini
Yeni Tesettür Kot Elbise Kombini

Yeni Tesettür Kot Elbise Kombini
Yeni Tesettür Kot Elbise Kombini

Tesettür giyim konusunda sektörde yeni tarzlar ve akımların varlığı, tesettür giyim modasına gönül vermiş bayanlar için büyük bir sevinç kaynağı yaratıyor diyebiliriz. Birkaç yıl öncesine kadar sıradan ve tek düze bir giyim tarzından bahsedilirken günümüzde ise olabildiğince farklı ve yeni modeller mevcut durumda.

Tesettür Giyimde Kot Kombin Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Kot uzun etek tercih edeceğiniz zaman üzerine dilediğiniz renkte bir gömlek ya da kazak tercih edebilirsiniz. Genel itibari ile kot tüm renkler ile uyumludur.
  • Eğer kot elbise tercih edecek iseniz, elbisede yer alan farklı bir renk varsa eşarp renginizi bu şekilde belirleyebilirsiniz. Örneğin yeşil dantel detaylar varsa yeşil eşarp güzel duracaktır.
  • Eğer düz bir kot elbise tercih ediyorsanız ve farklı detayları yoksa o halde yapmanız gereken tek şey beyaz eşarp tercih etmek olacaktır. Kot kumaş ile beyaz eşarp son derece uyumlu olacaktır.
  • Kot ve taba rengi oldukça uyumlu iki renktir. Bu noktada kot bir kombinde mutlaka taba rengi bir ayakkabı, kemer ya da çanta tercih etmeniz gerekebilir.

Eğer sizlerde tesettür giyim tarzını kendinize benimserken biraz da olsa farklılık arayışında iseniz sizlere önerimiz kot ürünlere yönelmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede kendiniz için farklılık yaratırken aynı zamanda tesettür giyimin gerekliliklerini de yerine getirme şansınız olacaktır.

Yeni tesettür kot kombinleri konusunda ilk olarak göze çarpan detay kot gömleklerin uzun eteklerle kombinlenmesi diyebiliriz. Açık mavi renkteki kot gömleklerin biraz daha açık tonlarda bir etek ile kombinlenmesi oldukça iyi sonuçlar verebiliyor. Kot gömlek ile su yeşili bir eteğin ve gene etek ile aynı renkte tercih edilen eşarbın çok güzel ve şık bir görüntü vereceği unutulmamalıdır.

Yeni tesettür kot kombinleri arasında diğer öne çıkan modeller ise kot elbiseler oluyor. Tek parça olarak üretilen bu kot elbiseler gerekli aksesuarlar ile bir araya getirildiğinde hem zarif hem de şık bir görüntü elde etmek mümkün hale gelecektir. Kot elbiselerin yanına aksesuar olarak ayakkabınız ile aynı renklerde bir çanta ve açık tonlarda bir eşarp tercih etmek arzuladığınız görüntüye ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

2 Comments on Yeni Tesettür Kot Kombinleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.