Yeni Tesettür Genç Kız Abiye Modelleri


Kadife Siyah Tesettür Genç Kız Abiye Modeli
Kadife Siyah Tesettür Genç Kız Abiye Modeli

 

Tesettür giyimde en önemli eksikliklerden birisi genç kızların istediği tarzda abiyelerin çok fazla bulunamıyor olması diyebiliriz. Hal böyle olunca da birçok kişi özel günlerde hangi abiyeyi giymesi gerektiğine karar veremiyor. Bu yüzden de sizlere önümüzdeki dönemde popülerliği giderek artacak olan genç kız abiyelerinden söz etmek istiyoruz.

Siyah Genç Kız Tesettür Abiye: Genç kız abiyelerinde her daim ilk tercih edilen renklerden birisi olan siyah, çok başarılı sonuçlar elde edilmesine imkan sağlıyor. Öyle ki, kilo fazlası olanlar için güzel bir tercih olan siyah abiyelerde biraz daha şıklık isteyen genç bayanlar için kadife abiyeleri önerebiliriz.

Pembe Genç Kız Tesettür Abiye: Genç kız dendiğinde akla ilk olarak gelen renklerden birisi olan pembe de ürün skalası bir hayli geniş. Pembenin isterseniz açık tonlarına isterseniz de koyu renklerine yönelebilirsiniz. Koyu renkler biraz daha ağır organizasyonlarda yani düğün gibi yerlerde tercih edilmeliyken, açık pembe mezuniyetler için ideal bir tercih olacaktır.

Fuşya Genç Kız Abiye: Fuşya genç kızların çok sevdiği bir renk ve abiyelerde de çok başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Fuşyanın dikkat çekici yapısı sebebiyle abiyede fazla detaya ya da süslemeye gerek yok. Tek başına fuşya bile istediğiniz şıklığı size sağlayacaktır.

Sarı Genç Kız Abiye: Son olarak sarı renkli ürünlerden de söz etmekte fayda var. Sarının sakin görüntüsü abiye ile bir araya geldiğinde abartısız bir şıklık ortaya çıkıyor. Koyu sarı renkli modellerde bel kısmına işlemeler eklenebilirken, açık sarıda ise sadeliği ön plana çıkartmakta fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.