Yeni Sezon Tesettür Yelek Modelleri


1x1.trans
Süet Tesettür Yelek Modeli

Kombinlerinizin fazla sıradan olduğunu düşünüyor, değişiklik yapmak ufak dokunuşlarla şıklığı arttırmak gibi niyetleriniz varsa bunların hepsi için en uygun tercih yelekler olacak. Yelekleri kombinlere dahil etmek son derece sıradan bir kombini daha çok daha şık hale getirebiliyor.

Süet Tesettür Yelek Modelleri: Tesettür yelekler içerisinde belki de en şık ürün grubu süet modeller. Süet yeleklerin şık görüntüsü günlük yaşamda gösterişli olmak isteyenler, çalışan bayanlar ya da özel davetlerde kullanılabilir. Bu noktada özellikle pembe tonlarındaki süet yelekleri mutlaka incelemenizde fayda var.

Siyah Tesettür Yelek Modelleri: Siyah renk tesettür giyimde çok fazla tercih ediliyor. Kapatıcı özelliği bulunan siyah, özellikle fazla kilosu olanlar için en ideal seçeneklerden birisi diyebiliriz. Üstelik beyaz ağırlıklı bir kombini de çok daha şık hale getiren siyah yelekler mutlaka incelenmeli.


Lacivert Tesettür Yelek Modelleri: Koyu renkli ürünleri sevenler için popülerliği her daim üst seviyede olan lacivert, söz konusu tesettür yelekler olduğunda da çok başarılı bir seçenek. Beyaz ile kombinlendiğinde oldukça iyi sonuçlar veren laciverti kombinlerken kırmızı da kullanabilirsiniz.

Beyaz Tesettür Yelek Modelleri: Tesettür giyimde sadeliği sevenler beyazı kombinlerinden katiyen çıkartmıyor. Tesettür yeleklerde de bu durum farklı değil ve beyaz tesettür yelek modeller hemen her kombinde karşımıza çıkıyor. İsterseniz açık tonlarında hakimiyetindeki bir kombine dahil edebilir ve saflığı ön plana çıkartısınız, isterseniz de koyu tonların kontrastı olarak beyazı kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Siyah Tesettür Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Siyah Elbise Modelleri ve Tesettür Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*