Yeni Sezon Tesettür Gömlek Modelleri


Mercan Yeni Sezon Tesettür Gömlek Modelleri
Mercan Yeni Sezon Tesettür Gömlek Modelleri

Yeşil Yeni Sezon Tesettür Gömlek Modelleri
Yeşil Yeni Sezon Tesettür Gömlek Modelleri

Şıklığın simgesi olarak bilinen gömlek modelleri hem tesettürlü hanımlar hem de açık hanımlar tarafından her alanda kullanılmaktadır. Açık hanımlara nazaran tesettürlü hanımlar gömlek modellerini daha sık tercih etmektedirler. Çünkü tesettürlü hanımlar için kullanımı oldukça basittir.

Bu sene oldukça farklı gömlek modelleri karşımıza çıkmaktadır. Her çeşit yaka modelleri bu seneki gömleklerde karşımıza çıkmaktadır. Yeni sezon tesettür gömlek modelleri arasında somizye yaka gömlek modelleri ön plana çıkmaktadır. 2014 yılının trendleri arasında somizye yaka gömlek modelleri bulunmaktadır. Ancak bebe yaka, sivri yaka ve hakim yaka gömlek modelleri de ön plana çıkan modeller arasındadır. Bunun yanı sıra bir de desenli gömlek modelleri 2014 yazında ve sonbahar sezonunda ön plana çıkan modeller arasındadır. Özellikle de çiçek desenli elbise modelleri bu sene çok fazla beğenilmiştir. Ve hala da kullanılmaya devam edilmektedir. Diğer bir yandan ise işlemeli tesettür gömlek modelleri ve kemerli tesettür gömlek modelleri de oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Bu tarz gömlek modellerini de sade veya düz renk tesettür etek modelleri ile kombin yapabilirsiniz.  Yeni sezon tesettür gömlek modellerinde yeşil, mavi, somon ve mint yeşili trend renkler arasında bulunmaktadır.

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.