Yeni Sezon Tesettür Elbise Modası


Gül Desenli Yeni Sezon Tesettür Elbise Modası
Gül Desenli Yeni Sezon Tesettür Elbise Modası

Siyah Yeni Sezon Tesettür Elbise Modası
Siyah Yeni Sezon Tesettür Elbise Modası

Geçtiğimiz aylara karşı elbise modası çokta fazla değişmedi. Ancak hem 2014 kış ayları hemde 2015 kış ayları için daha farklı bir elbise modası bizi beklemektedir. Hem açık hanımlar için olan elbise giyimde hemde kapalı hanımlar için olan tesettür giyiminde büyük çaplı bir değişim olmadığını belirtmiştim. Ancak bu sezonda birbirinden güzel modeller bizleri beklemektedir.

Bu yazımızda size yeni sezon tesettür elbise modası konusundan bahsetmek istiyorum. Bildiğimiz üzere hem geçtiğimiz yılda hemde geçtiğimiz aylarda tesettür elbise modasında dantelli elbise modelleri ön plandaydı. Bu sezonda dantel elbise modası devam etmektedir. Ancak ufak çaplı da birkaç değişiklik olmuştur. Mesela elbisenin tümü değil de bazı kısımlarına verilen dantel detayı elbiseye daha hoş bir hava katmaktadır. Elbisenin üst kısmında da alt kısmında da dantel detayı bulmanız mümkündür. Bunun yanı sıra birde yeni elbise modellerinde farklı yaka çeşitleri oldukça hoş durmaktadır. Mesela, sivri yaka, hakim yaka veya kayık yaka bu sene tesettür elbise modellerinde ön plana çıkan modeller arasındadır. Yeni sezon tesettür elbise modası içerisinde de güpürlü ve pul payetli elbise modelleri bulunmaktadır.

Diğer yandan da gül desenli elbise modelleri bu sene çok fazla tercih edilen modeller arasında duracak gibi.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.