Yeni Sezon Tesettür Çanta Modelleri


Siyah Tesettür Çanta Modelleri
Siyah Tesettür Çanta Modelleri

Kombinlerimizin en önemli aksesuarı olan çantalar, doğru şekilde seçilirse son derece güzel sonuçlar verebiliyor. Bu yüzden de çantanızı seçerken kombine dikkat etmeli ve son dönemin sokak modasını da yakından takip etmelisiniz. Sizlere şu sıralar sokak modasında en çok karşılaşacağınız ürünlerden bahsederek kafanızda bir fikir oluşmasını istiyoruz.

Beyaz Tesettür Çanta Modelleri: Tesettür giyimde şu sıralar en popüler ürün beyaz renkli çantalar diyebiliriz. Beyaz renkli modellerde sıklıkla askılı ürünleri görebiliyoruz ve bu modeller küçük yapısı, askı detayı sayesinde işlevsel bir şekilde kullanılabiliyor. Bunun harici daha büyük çantalar arıyorsanız da, metal kısımlarının altın rengi olduğu ürünleri önerebiliriz.

Fuşya Tesettür Çanta Modelleri: Fuşya dikkat çekici bir renk ve çantayı da kombine renk katması maksadıyla kullanacaksanız son derece güzel bir tercih. Beyazın ağırlıkta olduğu bir kombini hareketlendirme adına fuşya rengi deri bir çanta işinize fazlasıyla yarayacaktır. Alternatif olarak üzerinde açık tonlarda desenler bulunan fuşya çantaları da önerebiliriz.


Lacivert Tesettür Çanta Modelleri: Lacivert hem tesettür kıyafetlerde hem de çantalarda popüler bir tercih. Özellikle de deri çantalarda lacivert çok daha şık ve asil bir görüntü oluşmasını sağlarken küçük boyutlu çantalarda ise süet tercih etmenizi öneriyoruz. Fakat deri detaylı lacivert çantalar, şu sıralar sokak modasının en trend ürünlerinden birisi olduğunu da söylemeliyiz.

Siyah Tesettür Çanta Modelleri: En kullanışlı, en kolay kombinlenebilecek çantalardan birisi siyah renkli modeller. Siyahı hemen her şeyle birlikte kullanabiliyor olmak işinizi kolaylaştırırken, özellikle de siyahın ağır bastığı kombinler için deri siyah bir çanta güzel olacaktır. Özellikle de nispeten spor bir kombin yaptığınızda eksik kalan şıklığı tamamlamak adına siyah deri çantalara yönelebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Butik Simge Kap Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Kap Modelleri ve En Yeni Kap Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.