Yeni Sezon Tesettür Bluz Modelleri


1x1.trans
Siyah Klasik Tesettür Bluz Modelleri

Tesettür giyimde son dönemlerde bluzların çok fazla kullanıldığına şahit oluyoruz. Birçok kombinde karşımıza çıkan bluzlar, doğru kullanılırsa son derece başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bluzlarda, şu sıralar popüler olan modellerden bahsetmek istiyoruz.

Beyaz Tesettür Bluz Modelleri: Kaliteli ve sade bir bluz modeli arıyorsanız şayet, beyaz renkli ürünlere bakmakta fayda var. Açık renkli etekler ya da pantolonlar ile kullanıldığında son derece sade ve zarif bir görüntü elde etmenize imkan veren beyaz bluzlar, koyu renkli ürünlerle kullanıldığında ise ortaya gerçekten etkileyici sonuçların çıkmasına imkan sağlıyor.

Bordo Tesettür Bluz Modelleri: Dikkat çekici kombinler için en doğru tercihlerden birisi olan bordo renkli bluzlar kombinlemesi de kolay bir ürün grubu diyebiliriz. Bordo renkli modelleri kombinlerken genellikle siyah ürünlere yönelmekte fayda var. Siyah, bordonun dikkat çekici görüntüsünü bir nebze de olsa törpüleyebildiği için ortaya çok daha dengeli bir görüntü çıkmasını sağlayacaktır.


Yeşil Tesettür Bluz Modelleri: Yeşil hemen her yıl popülerliğini koruyan bir renk ve son dönemdeki bluzlar için de güzel bir alternatif konumunda. Yeşilin daha çok koyu tonları ön plana çıkıyor olsa da, açık renkleri de deneyebilirsiniz. Bunun yanında fiyonklu modelleri muhakkak incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Siyah Tesettür Bluz Modelleri: Son olarak sade ve şık bir görüntüye bürünmek isteyenler için bir önerimiz daha olacak. Siyah tesettür bluzlar salaş tarzdaki modelleriyle ön plana çıkıyor olsa da, klasik kesimli modelleriyle de güzel bir alternatif sunuyor. Kombini tamamlarken etek ya da pantolonu açık tonlarda seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Avenna Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde Avenna Pardesü Modelleri ve Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*