Yeni Sezon Setrms Ferace Modelleri


Setrms Bordo İşlemeli Ferace Slide

 

Setrms Bordo İşlemeli Ferace
Setrms Bordo İşlemeli Ferace

Havalar her geçen gün biraz daha soğuyor ve bu yüzden de hava koşullarına uygun olarak giyinmek giderek daha da önemli bir hal alıyor. Söz konusu kışlık tesettür giyim olduğunda da akla ilk olarak gelen ürünlerden birisi feraceler oluyor. Feracelerde bu sene son derece iddialı görünen Setrms ilerleyen günlerde sokak modasına yön verecek gibi görünüyor.

Yeni sezon Setrms ferace modelleri isterseniz sade, isterseniz de gösterişli ürünleriyle de farklı tarzlara hitap edebiliyor. İşlemeli feraceler şu sıralar giderek popüler hale gelirken ilerleyen günlerde sokak modasının en trend ürünlerinden birisi olacak gibi görünüyor. Bordo renkli, işlemeli feraceler isterseniz gündelik yaşamda kullanabilirsiniz, isterseniz de iş hayatında tercih edebilirsiniz. Farklı ortamlarda kullanabileceğiniz tarzda tasarlanmış olan modeller hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Yeni sezon Setrms ferace modelleri genel itibariyle siyah ve lacivertin hakimiyeti altında diyebiliriz. Her iki renkte birçok modelde karşımıza çıkmakla beraber son derece sade ve şık bir görüntü oluşturmuş durumdalar. Özellikle boncuklu lacivert feracelerin mutlaka incelenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Alternatif renkler arayanlar için ise tavsiyemiz haki ve mürdüm olacak. İki farklı tona sahip olan bu renkler öncelikle gündelik yaşam için tercih edebilir diyebiliriz. Mürdüm renkli modelde kullanılan açık renkli detaylarda feraceye farklı bir hava katmış durumda.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.