Yeni Sezon Şal Modelleri2014 Şal Modelleri
2014 Şal Modelleri

     Tesettürün temelini oluşturan belli başlı şeyler vardır. Türban da tesettürü tesettür yapan şeylerden birisidir. Kapalı hanımlar hem kafalarını örtmek hem de kıyafetleriyle uyumlu uygun kombini yakalamak isterler.

Son dönemlerde eşarp kullanımından daha çok şal kullanımına geçilmiştir. Ünlü markaların çıkardığı birbirinden güzel şal modelleri ile hanımlar istediği şıklığı ve uyumu yakalayabilir. Ve şal seçimi yaparken de eski sezon ürünleri tercih etmektense yeni sezon şal modelleri arasından tercih edebilirsiniz. Geçen seneler de şallar genellikle sade ve dümdüz modellerden oluşmaktaydı. Fakat bu sene yeni sezon şal modelleri oldukça iddialı görünüyor. Aradığınız her rengi bulabileceksiniz ve istediğiniz şala ulaşabileceksiniz. Bunun yanı sıra şal modellerinde daha çok hareketlendirilmiş şal modelleri mevcut durumdadır. Mesela şalların uç kısımlarına deri detayları dantel detayları gibi işlemeler gözümüze çarpıyor. Bu detaylarda şallara gerçekten bir hareket ve şıklık katmaktadır. Bir de çift yönlü kullanabileceğiniz şal modelleri 2014 yılının moda şal modelleri arasındadır. Bu şallar iki renk seçeneği ile tesettürlü hanımların işlerine fazlasıyla yaramaktadır. Bu tarz şal modelleri iddialı ve modern şal modellerini de oluşturmaktadır.

İster sade ister renkli isterseniz de işlemeli şal modelleri olsun yaptığınız kombin ile güzel bir şıklığa ulaşabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.