Yeni Sezon Pınar Şems Tesettür Kombin Modelleri


1x1.trans
Leoparlı Pınar Şems Tesettür Kombin Modelleri

Siyah-Pınar-Şems-Tesettür-Kombin-Modelleri
Siyah Pınar Şems Tesettür Kombin Modelleri

Tesettür giyime ait birçok marka hızla çalışmalarına devam edip ortaya kaliteli şeyler çıkmaktadır. Özellikle bazı tesettür giyim markaları var ki bu konuda oldukça ilerlemişlerdir. Pınar Şems markası da tesettür giyim konusunda oldukça güzel ürünleri piyasaya sürmüştür. Artık tesettür giyim denilince akla gelen markalar arasında da yerini almayı başarmıştır.


Pınar Şems, tesettür modasını en iyi yansıtan markalardan da birsidir. Oldukça kaliteli ve özgün tasarımları ile de tesettürlü hanımların kalbini çalmayı başarmıştır. Butik mağaza işleten, tesettür kıyafet modelleri tasarlayan Pınar Şems sadece İstanbul da değil tüm Türkiye’ de yayılmıştır. Bu yüzden de bu yazımızda yeni sezon Pınar Şems tesettür kombin modelleri arasından en çok beğenilen modellerden bahsetmek istiyorum. Aslında Pınar Şems’in her tasarımı ayrı ayrı beğeni toplamaktadır. Genelde uzun etek ve gömlek kombini oldukça tercih edilmektedir. Yeni sezon Pınar Şems tesettür kombin modelleri bu sezonda oldukça iddialı modellerdir. Yaz aylarından, kış aylarına kadar her sezon için farklı kombinleri bulunan Pınar Şems’in bu sezonda oldukça kaliteli ve hoş modelleri vardır. Bu sezon da siyah hakimiyeti devam ederken yaz aylarının da yaklaşmasıyla daha renkli modellerinden piyasaya çıkacağı aşikardır. Şimdiler de pembe renkli kombinler oldukça modadır. Siyah etek üstü pembe gömlek kış ayları için, beyaz etek ve pembe gömlek ise yaz ayları için oldukça hoş durmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*