Yeni Sezon Pınar Şems Elbise Modelleri


1x1.trans
Haki Rengi Pınar Şems Elbise Modelleri

Tesettür giyimin popüler üreticilerinden birisi olan Pınar Şems, birçok tesettürlü bayanın elbise dendiğinde aklına gelen ilk isim diyebiliriz. Kaliteli, kullanışlı ve rahat elbiseler üretmesiyle bilinen Pınar Şems, yeni sezon tesettür elbiseleriyle gene gündeme gelmeyi başarmış durumda.

Siyah Pınar Şems Tesettür Elbise Modelleri: Tesettür elbiselerde en fazla tercih edilen modeller siyah renkli ürünler. Siyahın kapatıcılığından sonuna kadar yararlanan Pınar Şems, dökümlük ve rahat modeller üreterek böylelikle hemen herkesin giyebileceği tarzda elbiseler üretmiş durumda. Dantel detaylı modeller daha gösterişli bir şeyler arayanlar için ideal iken, kemerli modeller ise zarafetin ön plana çıkartıldığı elbiseler diyebiliriz.

Saks Mavisi Pınar Şems Tesettür Elbise Modelleri: Tesettür giyimde çok önemli bir yere sahip olan saks mavisi elbiselerde sıklıkla tercih ediliyor. Eğer ki amacınız gerçekten de zarif ve iddialı bir görüntüye bürünmekte o zaman saks mavisi elbiseler sizin için en doğru seçim olacaktır. Üzerinde siyah renkli dantellerin de bulunduğu modeller şık bir görüntü için tercih edilebilir.


Pudra Pınar Şems Tesettür Elbise Modelleri: Sade ve sakin bir görüntü istiyorsa fakat şıklıktan da ödün verme niyetinde değilseniz Pınar Şems’in pudra renkli elbiselerine göz gezdirebilirsiniz. Pudranın göze hoş gelen tonunu çok başarılı şekilde ele alan Pınar Şems, elbiselerinde tül ve dantel detaylarına yer vererek çok başarılı sonuçlara imza atmış gibi görünüyor.

Haki Pınar Şems Tesettür Elbise Modelleri: Haki rengi tesettür giyimde dönem dönem çok popüler hale gelen, bazı zamanlar ise ortalıktan kaybolan bir renk. Pınar Şems’in koleksiyonunda kendine yer bulan ve önümüzdeki aylarda oldukça popüler hale geleceğini söyleyebileceğimiz haki rengi, salaş elbiselerde günlük yaşam için çok güzel bir görüntünün oluşmasına imkan sağlamış durumda.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Avenna Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Avenna ve Tesettür Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*