Yeni Sezon Modası: Hazır Eşarp ve Şallar


hazır modelli şallar
yeni sezon hazır şallar

Tesettürlü bayanların en sık tercih ettikleri ve daimi olarak kullandıkları eşarp ve şallar şüphesiz ki oldukça büyük önem taşımakta ve dikkat çekmektedir. Tercih edilen şalın veya eşarbın kıyafete uygun olması şıklığın ilk adımıdır, bu nedenle eşarbınızın kıyafetinizle bir bütün içerisinde olması gerekir.

Günlük modeller için eşarp veya şal seçerken pek zorluk yaşamaz ve kolayca seçim yapabiliriz. Ancak özel günlerde ve davete gideceğimiz zamanlarda hazırlanmak oldukça telaş vericidir ve hangi kıyafete ne tür bir kombin yapacağımızı düşünür dururuz.  bulduğumuz eşarp kıyafetimize uysa da özel bir gün olduğu için farklı bir şekil vermek ve değişik olmasını sağlamak isteriz. İşte artık bunları düşünmeyeceğiz.

Özel günler için tasarlanan ve oldukça çok renk ve model seçeneği bulunan hazır model eşarp ve şallar bu günlerde kurtarıcınız olabilir. Modeli üzerine işlenmiş ve yer yer taşlarla süslenmiş olan yeni model hazır eşarpların kullanımı oldukça kolay ve çok şık duruyor. Kısa sürede yakaladığınız bu  şıklığa sizlerde inanamayacaksınız. Bütün bunların yanı sıra modelin hazır olduğu hiç belli olmuyor, yani üzerinizde yapay bir model olarak yer almıyor. Tam tersine saatlerce uğraşılmış ve emek harcanmış gibi duruyor. B modeller arasından yapacağınız tercihlerle gecenize şıklık katabilir ve moda rüzgarına sizlerde katılabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.