Yeni Sezon Mevra Tesettür Giyim Modelleri


Mevra Pelerinli Gömlek Modelleri
Mevra Pelerinli Gömlek Modelleri

Tesettürlü bayanların alışverişe çıktığında mutlaka göz attığı üreticilerden birisidir Mevra. Kaliteli ürünleriyle bildiğimiz Mevra, aynı şekilde işlevsel modelleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Yeni sezon modelleriyle görücüye çıkan Mevra’nın ilerleyen günlerde birçok kişinin kombininde kendine yer bulabileceğini şimdiden söyeyebiliriz.

Mevra Tunik Modelleri: Mevra’nın tunikleri sadeliğin temel alındığı, hemen her kombine rahatlıkla dahil edebileceğiniz tarzda modellerden oluşuyor. Tuniklerdeki düz kesimlerde bu modelleri günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğini gösterirken, maksi tuniklerde biraz daha iş dünyası için tasarlanmış gibi görünüyor. Renk skalasında ise limon, somon gibi renkler ön plana çıkıyor.

Mevra Etek Modelleri: Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından birisi eteklerdir. Her tesettürlü bayanın kullandığı eteklerde Mevra açık tonları ön plana çıkartıp, dün kesimlerle sadeliğe vurgu yapmış gibi görünüyor. Çok farklı şeylerle kombinleyip, hemen hepsiyle de başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz Mevra eteklerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Mevra Elbise Modelleri: Mevra’nın elbiseleri de yeni sezon ürünlerinin konseptiyle benzer bir yapıda. Elbiselerde de sadeliği ön plana çıkartan marka, yekpare kesimler sayesinde bir bütünlük yakalamayı başarmış gibi görünüyor. Bunun yanında renk dağılımında da birçok üründe olduğu gibi düz renkler ve açık tonlar tercih edilmiş.

Mevra Gömlek Modelleri: Mevra’nın koleksiyonundaki belki de en gösterişli ürünler gömlekleri. Yeni sezon gömleklerinde daha çok çalışan kesimi düşünen Mevra, hem sade hem de zarif modellerle karşımıza çıkmış durumda. Pelerinli gömlek modelleri birçok kişinin kombininde şimdiden kendine yer bulmayı başarmış durumda ve ilerleyen günlerde sokak modasına da etki etmeyi başaracak gibi görünüyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.