Yeni Sezon Leyali Ferace Modelleri


Leyali Ferace Modelleri 2014
Leyali Ferace Modelleri 2014

Leyali Ferace Modelleri  2014
Leyali Ferace Modelleri 2014

Tesettürlü bayanların en çok kullandığı kıyafet konusunda bir araştırma yapılsa, sonuç herhalde ferace olarak çıkacaktır. Tesettür giyim tarzını benimsemiş bayanları feraceye bu denli ilgi göstermesinin sebebi ise, kıyafetin hem İslami şartları karşılıyor olması hem de görsel açıdan gerçekten şık bir ürün olmasıdır. Ferace, bu  iki özelliği aynı bünyede barındırabilen nadir kıyafetlerden birisi olarak, eğer kaliteli markalar tarafından üretilirmişse gerçekten çok şık bir görüntü verebiliyor. Hal böyle olunca da tesettürlü bayanlar en çok feraceyi tercih ediyorlar.

Yeni sezon Leyali ferace modelleri arasın en çok karşılaşılan model olarak tülden yapılmış modelleri göstermek mümkün. Bu modeller daha çok ferace tüllerle bezenmiş bir halde üretiliyor, elbise ile aynı renkteki tüller tercih edilerek güzel bir görüntü ortaya çıkartılıyor. Bu sayede elbisenin havası baştan aşağıya değiştirilerek şıklık konusunda tam not alınması mümkün hale getiriliyor. Bu modeller yeni sezonda en çok ilgiyi görecek ve sokak modasını da belirleyecek ürünler arasında gösteriliyor.

Yeni sezon Leyali ferace modelleri konusunda dikkat çeken diğer bir model ise yaka kısmında dantel işlemeler bulunan modellerdir. Bu modeller daha çok koyu tonlardaki feracenin yaka kısmına altın sarısı ya da benzeri tonlarda yapılan dantel işlemelerden oluşuyor. Çok şık görünen bu modeller Osmanlı döneminde kullanılan kaftanlara benzerliği ile de dikkat çekiyor.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.