Yeni Sezon Kap Modelleri


Siyah-Kap1

Siyah-Kap-683x1024
Siyah Kap

Yeni Sezon kap modellerinde özellikle siyah renk ön plana çıkmaktadır. Siyah Kap modelleri bu kışı özellikle damgasını vuran modeller olarak görülecektir. Siyah Renk kapta bu kadar hoş ve güzel tasarımlar olarak görünmektedir.  Kap modelleri çalışan bayanların zarif ve zerafetini gösteren kombinler olarak karşımıza çıkıyor.


Yeni Sezon kap modellerinde beyaz ile farklı tarzlar oluşturarak kendine has çizgi ve stiller ile bu yılın farklı tarzları karşımıza çıkıyor. Tesettür kiyafet modellerinde özellikle tercih edilen kap giysileri zerafeti ve çizgisi ile tesettürlü bayanların ilgisini çekeceğe benziyor. Bu yılki kap modelleri vitrinlerde oldukça fazla  ve çalışma hayatının güzel ikili kombinlerinden olacak gibi gözüküyor.

 

Bir önceki yazımız olan Esra Keskin Demir Sonbahar Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde Yeni Sezon Sonbahar Kış Koleksiyonu;Yeni Sezon Trençkot Modelleri; hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.