Yeni Sezon Gönül Kolat Elbise Modelleri


Bordo Yeni Sezon Gönül Kolat Elbise Modelleri
Bordo Yeni Sezon Gönül Kolat Elbise Modelleri

Tesettür giyimin güçlü markalarından birisi olan Gönül Kolat, bu sene de adından fazlasıyla söz ettirecek gibi görünüyor. Birbirinden başarılı modellerden oluşan yeni elbise koleksiyonu ile karşımıza çıkan marka, özellikle bahar aylarıyla birlikte birçok kişinin tercihi olacak diyebiliriz.

Bordo Gönül Kolat Elbise: Gönül Kolat’ın elbiseleri içerisinde en fazla dikkat çeken ürünler kuşkusuz bordo renkli modeller diyebiliriz. Bordoyu çok başarılı bir şekilde ele alan Gönül Kolat, dantel detaylarıyla bezediği elbiseleri ile gece davetlerinin vazgeçilmezlerinden birisi olacak gibi görünüyor. Biraz daha sakin bir görüntü isteyenlere ise düz kumaştan bordo renkli elbiseleri önerebiliriz.

Mavi Gönül Kolat Elbise: Şu sıralar giderek popülerliği artan bir renk olan mavi, Gönül Kolat elbiselerinde de sıkça karşımıza çıkıyor. Maviyi genel itibariyle iki farklı şekilde kullanan Gönül Kolat, ilk ürün grubunda düz tek renk mavi seçerek daha sakin ve sade bir görüntü elde etmiş diyebiliriz. Alternatif olarak ise mavi ve siyahın bir arada kullanıldığı modellere göz gezdirmenizde fayda var.

Açık Renk Gönül Kolat Elbise: Yaz aylarında popülerliğinin giderek artacağını düşündüğümüz bir ürün grubu olan açık renkler, Gönül Kolat elbiselerinde sadeliği ön plana çıkartmak amacıyla kullanılmış gibi görünüyor. Açık tonlardan tek bir rengin seçildiği, sade ve zarif bir görüntü elde edilen modeller önümüzdeki dönemde çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor.

Çiçekli Gönül Kolat Elbise: Gönül Kolat’ın bir diğer popüler ürün grubu ise çiçek detaylarının kullanıldığı modeller. Elbiseye farklı bir hava katan çiçek desenleri, canlı renklerle işlendiğinde çok daha şık bir sonuç elde edilebiliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.