Yeni Sezon Eşofman Modelleri


1x1.trans

Sarı-Siyah-Eşofman-Takımı-Mayovera
Sarı Siyah Eşofman Takımı – Mayovera

Tesettürlü bayanların son zamanlara kadar yaşadıkları en büyük sıkıntılardan birisi spor yaparken kullanabilecekleri, kaliteli, şık ve rahat eşofman modelinin son derece az olmasıydı. Birkaç sene öncesine kadar tek tip eşofman modelleri piyasaya meşgul ediyordu ve şık ürün bulmak son derece zordu. Neyse ki bir iki senedir bu alana el atan tesettür giyimin önemli markaları artık tesettür eşofman skalasını bir hayli genişletmiş durumdalar.


Yeni sezon eşofman modelleri için ilk olarak söylenmesi gereken şey son derece işlevsel ürünlerden oluştuğudur. Şık görünmek için esnek yapıdan ya da rahatlıktan ödün verilmeden spor yapmanızı engellemeyecek kalitede modeller üretilmiş durumda. Bunlar içerisinde belki de en fazla dikkat çeken model ise, ekru rengin hakim olduğu, kol kısmında ise leopar desenlerinin ön plana çıktığı ürünler diyebiliriz. Leopar ve ekruyu bir arada kullanarak hem şık hem de dengeli bir görüntü elde edilebilmiş diyebiliriz.

Yeni sezon eşofman modelleri içerisinde baskılı ürünlere de ilginin giderek arttığını söylemek mümkün. Baskı detayı eşofmana şık bir görüntü katarken abartıya kaçmadan zarafeti de beraberinde getiriyor. Bunun yanı sıra işlemeli ya da kendinden aksesuarlı ürünler sayesinde biraz daha görselliği ön plana çıkartmak mümkün olabiliyor. Tesettür eşofmanlarda renk konusunda ise açık tonlar ön plana çıkıyor olsa da siyahın da çok güzel bir alternatif olduğunu belirmekte fayda var. Son olarak pul detaylı, şeritli ve dantelli ürünlerin de göz ardı edilmemesi gerektiğini söylemek istiyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Bindallı Modelleri başlıklı makalemizde Bindallı Modelleri, En Güzel Bindallılar ve Gösterişli Bindallı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*