Yeni Sezon Dantelli Tesettür Etek Modelleri


1x1.trans
Fuşya Dantelli Tesettür Etek Modeli

Tesettürlü bayanların sıklıkla kullandığı kıyafetlerden  birisidir etekler. Görsel açıdan başarılı kombinler yapabilmenize imkan sağlayan eteklerde son dönemde dantelli ürünler daha fazla tercih ediliyor diyebiliriz. Hal böyle olunca da dantelli tesettür eteklerden söz etmekte fayda var.

Siyah Dantelli Tesettür Etek Modelleri: Dantelli tesettür eteklerde fazla göze batmayacak bir model arıyorsanız  şayet siyah renkli ürünler ilk tercihiniz olmalı. Siyah dantelli eteklerin özellikle beyaz üstlerle kombinlenmesi sonucu ortaya çok güzel sonuçlar çıkabiliyor. Özellikle de beyaz gömlekler kombini tamamlamak adına çok doğru bir tercih olacaktır.

Fuşya Dantelli Tesettür Etek Modelleri: Dikkat çekici renkleri sevenler için ise önerimiz fuşya rengi olacak. Fuşya dantel detaylarının ortaya çıkmasını sağlayan bir renk ve bu sayede gerçekten de etkileyici bir görüntü elde edilebiliyor. Fuşya dantelli etek kombininde de isterseniz üste beyaz renkli gömlekler tercih edebilir, isterseniz de pembe tonlarında üstleri kullanabilirsiniz.


Mavi Dantelli Tesettür Etek Modelleri: Dantelli eteklerde bir diğer alternatifiniz ise mavi diyebiliriz. Mavinin huzur veren görüntüsü dantel detayları ile birleştiğinde gece davetleri için eşsiz bir ürün ortaya çıkıyor. Mavinin danteli ortaya çıkaran görüntüsü de şıklık açısından sizler için önemli bir avantaj.

Beyaz Dantelli Tesettür Etek Modelleri: Son olarak tercihini sadelikten yana kullanacaklar için bir öneride bulunmalıyız. Beyaz her daim tesettür giyimde favori renklerden birisi olmuştur ve bu durum dantelli eteklerde de değişmiyor. Beyaz etekleri kombinlerken genelde üste açık tonlar seçiyor olma alışkanlığından sıyrılarak üste daha canlı renkler seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Tuğba Venn Kap Modelleri başlıklı makalemizde Kap Modelleri ve Tuğba Venn Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*