Yeni Sezon Çizme ve Bot Modelleri


Siyah Çizme Yeni Sezon Çizme ve Bot Modelleri
Siyah Çizme Yeni Sezon Çizme ve Bot Modelleri

Kahve Çizme Yeni Sezon Çizme ve Bot Modelleri
Kahve Çizme Yeni Sezon Çizme ve Bot Modelleri

     Kış mevsimi artık iyice kendisini hissettirmeye başladı. Hava şartları iyiden iyiye zorlaşıyor ve yakında kar yağışları şiddetli bir şekilde bizleri esir almaya başlayacak. Bu da demek oluyor ki kış mevsimine hazırlık yapmamız gerekiyor. Hazırlık sadece kıyafet alarak olmayacak elbette. Eğer böyle düşünüyorsanız yere kar düştükten sonra ne kadar yanlış bir düşünceye sahip olduğunuzu sizlerde fark edeceksiniz.  Özellikle ayakkabı konusu kış mevsiminde büyük önem arz ediyor. Doğru şekilde seçilmiş bir bot ya da çizme, soğuk havalarda sizlere büyük rahatlık sağlayacaktır. Bu yüzden de son dönemde popüler hale gelen bot ve çizmeler hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Yeni sezon çizme ve bot modelleri genel olarak görselliğin ve işlevsel özelliklerin bir arada sunulduğu modellerden oluşuyor. Şu an için piyasada çok sayıda süet bot ve çizme modeli dolanıyor ve bu modeller sokak modasının en aktif ürünleri olmaya aday. Süet  ürünlerin görüntü itibariyle zarif modeller olması, tarz bir seçimde bulunmayı düşünenleri bir adım öne geçirecektir. Fakat kötü hava koşullarında süet botların ve çizmelerin bakımının da zor olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

Yeni sezon çizme ve bot modelleri arasında yer alan deri çizmelere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu senenin trend renklerinden birisi olan taba, deri çizmelerde çok güzel sonuçlar elde etmenize olanak sağlayacaktır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.