Yeni Sezon Alvina Tesettür Elbiseler


Bordo Renk Alvina Tesettür Elbise Modeli
Bordo Renk Alvina Tesettür Elbise Modeli

Alvina bu sezon oldukça iddialı görünüyor. Birbirinden şık modellerle karşımıza çıkan markanın en fazla dikkat çeken ürün grubu ise tartışmasız elbiseleri diyebiliriz. Son derece geniş bir ürün skalasına sahip koleksiyon hemen her tarzda modeli bulabilmenize imkan sağlıyor.

Siyah Alvina Tesettür Elbise: Alvina tesettür elbiselerinde sadeliği ve şıklığı ile siyah renkli ürünler ilk sırada yerini aldı diyebiliriz. Siyahın sade yapısı, dikkat çekmeden de şık olunabileceğinin en güzel örneği. Görsel anlamda biraz da olsa detaylar isteyenler için ise deri detaylarına sahip siyah renkli Alvina elbiselerini önerebiliriz.

Mavi Alvina Tesettür Elbise: Mavi renk bu senenin trendlerinden birisi. Hemen her modelde karşımıza çıkan mavinin özellikli koyu tonları tesettür elbiselerde de sıklıkla tercih edilecek. Alvina ürünlerinde de çok sık kullanılan koyu mavi, size tahminlerin çok ötesinde bir şıklık sunuyor.

Bordo Alvina Tesettür Elbise: Geçen seninin trendi olan bordo bu sene de popülerliğinden çok bir şey kaybetmedi. Evet geçen sene ki kadar popüler değil ama sokak modasında hala daha bordoyu görebiliyoruz. Alvina modellerinde de karşımıza çıkan bordo genelde düz renk olarak tercih ediliyor. Elbiseyi hareketlendirme işi ise kemerlere kalıyor.

Yeşil Alvina Tesettür Elbise: Söz konusu tesettür elbiseler olunca koyu yeşili göz ardı etmek çokta kolay olmuyor. Koyu yeşil renge sahip modeller iddialı görüntüsünü zarafet ile süslediği için gece davetlerinin vazgeçilmezi konumunda. Alvina’nın genel yapısı sadelik üzerine kuruduğu için yeşil renkli elbiselerde de sadelik ön planda.

Desenli Alvina Tesettür Elbise: Alvina’nın biraz da olsa farklılık arayanlar için ürettiği ürün grubu olan desenli modellerde hemen her rengi görebilmek mümkün. Modellerde popülerlik düzeyine bakacak olursak eğer kırmızı ve tonlarının kullanıldığı elbiseler daha fazla tercih ediliyor diyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.