Yeni Sezon Aker Çanta Modelleri


Kırmızı Aker Çanta Modelleri
Kırmızı Aker Çanta Modelleri

Çanta dendiğinde akla ilk olarak gelen isimlerden birisi tahmin edilebileceği üzere Aker oluyor. Özellikle tesettürlü bayanların yoğun ilgi gösterdiği Aker, yeni sezon çanta modelleriyle şu sıralar büyük ilgi çekerken, sokak modasına da çantalarıyla yön verdiğini söylemek gerekiyor.

Siyah Aker Çanta Modelleri: Aker’in yeni sezon koleksiyonundaki hem zarif hem de şık çanta modellerinden birisi olan siyah renkli ürünleri mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Siyahı daha çok küçük çantalarda kullanan Aker, bu sayede başarılı sonuçlara imza atmış gibi görünüyor. Deri çantalarda ise siyah renk çok daha asil bir görüntünün oluşmasını sağlıyor.

Kahverengi Aker Çanta Modelleri: Söz konusu çantalar olduğunda kahverengi ve tonlarını göz ardı edemeyiz. Kahverenginin hemen her kombine giden yapısı, Aker çantalarında da karşımıza çıkarken çantaların ebat olarak günlük kullanıma son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz. Koyu kahvenin daha çok yer aldığı koleksiyon şu sıralar yoğun ilgi görüyor diyebiliriz.


Vizon Aker Çanta Modelleri: Geçtiğimiz yıllarda çanta konusunda en popüler renklerden birisi olmayı başaran vizon, Aker koleksiyonunda da kendine yer bulmayı başardı. Aker’in vizon rengi modelleri çalışan bayanların kombinleri için ideal bir tercih konumunda ve askılı modeller yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Bunun yanında orta boy çantalarda da vizonun popüler bir tercih olduğunu da belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Kırmızı Aker Çanta Modelleri: Çantalar yaptığımız kombinlerin en önemli aksesuarlarından birisi ve kombinin renksiz olduğunu düşündüğünüz durumlarda da kırmızı renkli çantalar imdadınıza yetişiyor. Kırmızının dikkat çekici görüntüsü deri çantalarına çok başarılı şekilde aktaran Aker, küçük boy çanta modelleriyle günlük yaşam için ideal bir ürün sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Tesettür Çanta Modelleri başlıklı makalemizde Tesettür Çanta Modelleri ve Yeni Çanta Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.