Yeni Sezon Abiye ModelleriPınar Şems - Perina Abiye Krem
Pınar Şems – Perina Abiye Krem

Yeni Sezon abiye modelleri oldukça şık ve harika tasarımları ile özel gün ve gecelerimizi süsleyecektir. Özel gün ve gecelerin vazgeçilmez elbisesi abiyeler bu yıl şık işlemeleri ile tesettürlü bayanların tercih ettiği ürünlerdir. Bu yılki abiye modellerinde Pınar Şems, Gamze Polat,Mislina gibi markalar tasarımların da oldukça zarif zarafetli ürünlerinde yer vermişlerdir. Özellikle Pınar  Şems canlı renkleri ile çok şık görünüme sahip renkler tercih etmiştir.Krem ve Pembe renkler özel davetiyelerde tüm kişilerin dikkatini çekecek modeller olarak tasarlanmış modellerdir. Pınar Şems Markasının  kemerlerinde çiçek detayları karşımıza çıkmaktadır. Pınar şems renk ve desenleri oldukça kaliteli göz alıcı modeller.

Mislina ve Gamze polat abiye modelleri bu yıl sanki bir başka güzel. Model desen olarak çok güzel ve kaliteli görünüyor. Abiye modellerinin bu yılki tasarımları oldukça fazla ve güzel.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.