Yeni Salaş Tesettür Giyim Modelleri


Deri Detaylı Salaş Tesettür Tunik Modelleri
Deri Detaylı Salaş Tesettür Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanlar için salaş giyim hemen her sene tercih edilen bir tarz. Salaş kıyafetlerin kullanıl kolaylığı ve doğru şekilde kombinlenmeleri halinde ortaya çıkan güzel görüntü sayesinde sokak modasında salaş tesettür kıyafetleri sıklıkla görebiliyoruz.

Salaş Tesettür Elbise Modelleri: Tesettürlü bayanların salaş kıyafetler içerisinde en çok tercih ettiği ürünler genel itibariyle elbiseler oluyor. Görüntüsü ile gerçekten de güzel sonuçlar verebilen salaş elbiselerde bu sezon mavinin hakimiyeti var diyebiliriz. Mavinin hemen her tonunu görebildiğimiz modellerde özel davetler için koyu tonlar, günlük tercihler için ise açık mavi salaş elbiselere yönelmek mantıklı olacaktır.

Salaş Tesettür Tunik Modelleri: Günlük yaşamda kombinlerimizin önemli bir kısmında yer tuniklerde salaş modeller özellikle kilo fazlası olanlar için biçilmiş kaftan konumunda. Fazlalıkları gizlemek konusunda son derece başarılı olan salaş tuniklerde deri detaylı ürünler ön plana çıkıyor. Siyah renkli deri detaylı tunikler gece davetlerinde bile istediğiniz şıklığı size verecektir.

Salaş Tesettür Yelek Modelleri: Yelek mevsiminin başlamasına çok az bir süre kala sizlere salaş yeleklerden de bahsetmek istiyoruz. Salaş yeleklerde püskül detayı ön olana çıkarken püsküller sayesinde kombine hareketlilik kazandırmak mümkün oluyor. Renk konusunda ise koyu tonlar ön plana çıkıyor.

Salaş Tesettür Bluz Modelleri: İş hayatında aktif rol alan tesettürlü bayanlar için en ideal tercihlerden  birisi olan bluzlarda salaş modellerin görüntüsü gerçekten de etkileyici. Aslında son derece basit fakat basitlik sayesinde etkileyici hale gelen modellerde düz kesimler dikkat çekerken modellerin desen ya da işleme içermemesi de kombin yapmanızı kolaylaştırıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.