Yeni Moda Tesettür Hamile Kıyafetleri


Tesettür Hamile Siyah Tunik Tesettür Hamile
Tesettür Hamile Siyah Tunik Tesettür Hamile

Bayanların hayatları boyunca en önemli dönemlerden birisi olan hamilelik, koşulları da buna göre değiştirmenizi şart koşuyor. Eğer hamileyseniz gündelik yaşamdaki hemen her şeyi değiştirmeniz, özellikle de giyim tarzınızı buna uyarlayabilmeniz gerek. Tesettürlü bayanların giyim konusunda tercih edebilecekleri geniş bir ürün skalası olsa da, ne tarz ürünler ve kombinlere ağırlık vermek gerektiğiyle ilgili birkaç ipucu vermekte fayda var.

Tesettür Hamile Tunik Modeli: Tesettürlü bayanların kombinlerinde en fazla giydiği kıyafetlerden birisi olan tunikler hamilelik döneminde de siz bayanları yalnız bırakmıyor. Hamile tunikleri hem rahat olması hem de sade bir şıklık vermesi sayesinde tercih ediliyor. Bu noktada ağırlıklı olarak koyu renkli ürünlere yönelmenizde fayda var. Özellikle siyah belki de en kullanışlı modellerden birisi konumunda. Siyahın hem kolay kombinlenilmesi hem de karnınızı bir nebze de olsa gizliyor oluşu işinizi kolaylaştıracaktır. Fakat bunun haricinde lacivert, mürdüm, bordo ya da koyu kahve tonlarını da tercih edebileceğinizi unutmamalısınız.

Hamile Tesettür Elbise Modelleri: Hamilelik sürecinde öyle ya da böyle özel bir davete, düğüne vb yere gitmeniz gerekecek. Böyle bir durumda ilk tercih haliyle elbiseler olacak. Şuan için ağırlıklı olarak siyah renkli hamile tesettür elbiseleri tercih ediliyor diyebiliriz. Siyahın tercih edilme sebebi biraz önce tuniklerde söylediklerimizle yanı. Siyaha alternatif olarak daha canlı bir renk olan kırmızının da kullanılabileceğini hatırlatmakta fayda var. Kırmızının şık görüntüsü mutlaka hoşunuza gidecektir. Fazla dikkat çekici bir şeyler aramayanlar için ise önerimiz açık renkli, özellikle de gri, bej gibi renklerin hakimiyetinde olan elbiselerden yana olacak.

Hamile Tesettür Kap/Kaban Modelleri: Hamile bayanların kış döneminde dışarı çıkacakları zaman mutlak surette bir kabana ya da kap modeline ihtiyaçları var. Kabanlarda elbise ve tunikten farklı olarak siyahı değil, kırmızı, bordo ve kahve tonlarının ön plana çıktığını görüyoruz. Karnınızın hemen üstüne yerleştirilecek bir kuşak da çok daha şık görünmenizi sağlayacak ufak bir detay. Kuşak ya da kemer olmaksızın kaban/kap kullanmaya kalmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.