Yeni Moda Salaş Hırka Modelleri


Açık Renk Örgü Salaş Hırka Modeli
Açık Renk Örgü Salaş Hırka Modeli

Bayanların giymekten en fazla keyif aldığı kıyafetler arasında yer alan salaş hırkalar, bu sene gerçek anlamda popüler olacak. Hemen her kombinde karşımıza çıkabilecek olan salaş hırkaların sokak modasını ele geçireceğini şimdiden söyleyebiliriz. O yüzden de biraz hızlı hareket edip, erkenden dolabınızda salaş hırkalara yer açmakta fayda var.

Koy Renkli Salaş Hırka Modelleri: Salaş hırkalar içerisinde belki de en fazla tercih edilecek ürün grubu koyu renkli hırkalar olacak. Koyu renkli ürünlerin kış havasına uygun yapısı, kolay kombinlebilmesi ve gerçekten de istediğiniz şıklığı size sunuyor oluşu hoşunuza gidecektir. Mesela siyah renkli bir salaş hırkayı hemen her şeyle kombinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra “siyah çok kapatıyor” diyenlerdenseniz lacivert ya da bordoya yönelebilirsiniz. Özellikle işin içine biraz daha dikkat çekicilik katmak isterseniz bordoyu denemelisiniz.

Açık Renk Salaş Hırka Modelleri: Söz konusu hırkalar olduğunda birçok kişinin aklına krem rengi, örgü modeller gelecektir. Şimdi bunları salaş bir yapıya büründürün ve karşınıza yeni yılın en trend modeli çıkacak. Sözünü ettiğimiz renkteki salaş hırkaların bu sene sokak modasında fazlasıyla göreceksiniz. Bunun yanı sıra pudra rengini ya da beyazı da denemekte fayda var. Ayrıca sütlü kahveyi de göz ardı etmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Desenli Salaş Hırka Modelleri: Bu modeller işin biraz daha sportif tarafı aslında. Biraz önce saydığımız modelleri de kot pantolonun üstüne çekip dışarı fırlayabilirsiniz ama bu durum en çok desenli modellere yakışacaktır. Bu yüzden de eğer ki günlük kombininiz daha çok spor tarzdaysa desenli salaş hırkalar sizler için daha doğru bir tercih olacaktır diye düşünüyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.