Yeni Moda Hazır Şal Modelleri


İşlemeli Hazır Şal Modeli
İşlemeli Hazır Şal Modeli

Tesettür giyim en önemli parçası kuşkusuz eşarp ve şallar diyebiliriz. Tesettür giyimin temelini oluşturan bu iki ürün günümüzde biraz farklılaşmaya ve daha pratik bir hal almaya başlamış durumda. Gündelik yaşamda sürekli olarak acelesi olan, bir yerlere yetişmesi gereken tesettürlü bayanlara büyük kolaylık sağlayan hazır şallar her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor diyebiliriz.

Hazır şallar bir nevi kapşonlu şal diyebiliriz. Oldukça pratik şekilde takabildiğiniz bu modeller esnek yapısı sayesinde farklı bağlama türleriyle de kullanılabiliyor. Şu sıralar ağırlıklı olarak yeşil ve tonlarının ön plana çıktığını söylemek mümkün. Bu yüzden de eğer ki yeşil renkli şalları kombinlerinize dahil edebileceğinizi düşünüyorsanız sözünü ettiğimiz modellere göz gezdirmekte fayda var.

Geçtiğimiz sene çok popüler olan ve bu sene de aynı şekilde popülerliğini devam ettirecek olan saks mavisi hazır şallarda da sıklıkla tercih edilecek gibi görünüyor. Saks mavisinin doğru kullanılması halinde ortaya çıkan şık görüntü, pratik şal modeli sayesinde iki kat daha değerli hale gelecek.

İşin içine biraz daha gösteriş katmak isteyenlere ise tavsiyemiz işlemeli hazır şal modellerine yönelmeleri olacak. Şalı bağladığınızda arka kısmın işlemelerle bezenmiş olması özellikle düğün ya da özel davetlerde çok işinize yarayacaktır.

Bunların yanı sıra sade ürünlere ilgi duyanlar için ise tavsiyemiz açık renklere, özellikle de gri renge yönelmeleri olacak. Grinin sakin görüntüsü abartıya kaçılmayan bir kombinde kullanılırsa eğer, ciddi anlamda kaliteli bir sonuç elde etmenizi sağlayacak.

Son olarak kırmızının da göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Kırmızı ve bordo renkli ürünler sade kombinleri hareketlendirmek için çok güzel bir tercih olacak. Ayrıca siyah ağırlıklı bir kombin yapıyorsanız gene bu renkteki hazır şalları kullanabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.