Yeni Mavi Tesettür Elbise Modelleri


İşleme Detaylı Mavi Tesettür elbise Modeli
İşleme Detaylı Mavi Tesettür elbise Modeli

Söz konusu tesettür elbiseler olunca akla ilk olarak gelen renklerden birisi mavi oluyor. Görüntü itibariyle son derece başarılı modeller bulmanın mümkün olduğu mavi renkli tesettür elbiselerde ürün skalası bir hayli geniş.

Dantelli Mavi Tesettür Elbise: Mavi renkli tesettür elbiselerde en fazla tercih edilen ürün grubu dantelli modeller. Dantelli modellerde elbisenin bütününden ziyade bölgesel olarak kullanılan dantel detayı çok daha dengeli bir görüntü elde edilebilmesini sağlıyor. Dantellerin elbisenin etek kısmında kullanıldığı modeller daha sade bir görüntüye hakimken dantelin göğüs bölgesinde kullanıldığı modeller gece davetleri için son derece ideal bir tercih olacaktır.

Saks Mavisi Tesettür Elbise: Mavinin farklı tonlarının kullanıldığı modellerde ilk olarak saks mavisini önerebiliriz. Saks mavisinin asil görüntüsü elbiseleri son derece gösterişli bir hale büründürürken özel yemekler, davetler ya da düğünler için saks mavisini elbiseler ilk seçeneklerden birisi olacaktır.

İşlemeli Mavi Tesettür Elbise: Tesettür elbiselerde işleme detaylarını sıkça görebiliyoruz fakat mavi renkli modellerde işlemeler daha da büyük önem arz ediyor. Mavi ile uyumluluğu yüksek, siyah, altın sarısı gibi renklerde işlemelerin kullanıldığı modeller görsel anlamda çok başarılı sonuçlar veriyor. Fakat bu noktada işleme detayları abartmamaya özen göstermelisiniz.

Mavi Renkli Tesettür Balık Elbise: Balık elbiseler her daim bayanların en çok sevdiği ürün grubu diyebiliriz. Etek kısmında kullanılan kesim elbiseyi çok daha zarif bir hale getirirken, bu modelleri mavi renk ile bütünleştirdiğinizde ortaya son derece zarif bir görüntü çıkabiliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.