Yeni Kış Sezonu Tesettür Tunik Modelleri


Kürk Detaylı Tesettür Tunik Modelleri
Kürk Detaylı Tesettür Tunik Modelleri

Kış sezonunda kombinlerde de değişiklikler göze çarpmaya başladı. Sokak modasında aktif olarak kullanılmaya başlanan modeller her geçen gün popülerliklerini arttırırken, görüntü itibariyle gayet güzel sonuçlara da imza atılabiliyor. Özellikle de kışlık tunikler şu aralar hayli popüler görünüyor.

Beyaz Tesettür Tunik Modelleri: Tesettür tuniklerde beyaz renkli modeller birçok kişinin ilk tercihi konumunda. Beyaz tuniklerdeki kaliteli görüntü, siyah dar kesim pantolonlarla kombinlendiğinde göze hoş gelen bir görüntü yakalayabiliyorsunuz. Bunun haricinde salaş beyaz tunikleri ise gene beyaz pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

Siyah Tesettür Tunik Modelleri: Sade görüntüsü, kapatıcı özellikleri ve zarafeti sayesinde siyah renkli tunikler kış sezonunun yıldızlarından birisi konumunda. Siyah renkli modellerde salaş modeller ön plana çıkarken sözünü ettiğimiz ürün grubunu günlük yaşamda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bunun haricinde çalışan bayanlar için desen ve işleme detayı barındıran modeller daha güzel bir seçenek olacaktır.

Bordo Tesettür Tunik Modelleri: Bordonun iddialı görüntüsü tunikler için her daim güzel bir seçenek olmuştur. Kış sezonunda da bordo dikkat çekici görüntüsü sayesinde gayet popüler hale gelmiş durumda. Bordo tuniklerde en çok karşılaştığımız ürün grubu ise üzerinde düğme detaylarının bulunduğu ürünler. Alternatif olarak ise belden kemerli, alt kısmı ise dökümlü tuniklere de göz gezdirmekte fayda var.

Kürklü Tesettür Tunik Modelleri: Kürk detayı kış sezonunun simgesidir. Ürünlerde kürk detayının kullanılması sayesinde hem zarif hem de işlevsel bir görüntü elde edilebiliyor. Tuniklerde ise kürk detayının daha çok tuniğin yaka kısımlarında kullanılıyor ve zarif görüntüsü ile kombine harika bir dokunuş yapmanızı sağlıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.