Yeni Kayra Tunik Modelleri


1x1.trans
Açık Tonlarda Kayra Tunik Modelleri

Zarif-Kayra-Tunik-Modelleri
Zarif Kayra Tunik Modelleri

Tesettür giyim modasını takip edenler bayanlar için ilk öncelik tabi ki dini zorunlulukları yerine getirecek tesettür kıyafetleri bulabilmektedir. Bu kıyafetlerde aranan ilk özellik dini yükümlülüklerdir ve bu şart sağlandıktan sonra şıklık, rahatlık gibi öncelikler gelmektedir. Sonuç itibariyle hiç kimse içerisinde rahat edemediği bir kıyafeti giyerek koca bir günü geçirmek istemeyecektir. Hal böyle olduğu için tesettür giyim konusunda bahsettiğimiz üç kriteri de tam anlamıyla karşılayan bir kıyafet ön plana çıkmaktadır. Bu kıyafet tuniktir. Bir de Kayra gibi tesettür giyimde söz sahibi, kaliteli ürünleri ile her yıl sezona damga vuran bir firmanın ürettiği tunik modelleri iyiden iyiye göz kamaştırıyor diyebiliriz.


Yeni Kayra tunik modelleri konusunda en çok dikkat çeken nokta açık tonlarda bir hayli fazla sayıda modelin bulunuyor olması. Yaz aylarının sıcak ortamında rahatlık ve ferahlık sağlanması adına tuniklerde çık tonların tercih edildiğini söylemek mümkün. Bunun yanı sıra ön tarafında bolca düğmenin bulunduğu modeller biraz daha ön plana çıkacağa benziyor.

Yeni Kayra tunik modelleri arasında kot modeller ciddi anlamda sektöre farklılık getiriyor. Kot kumaşın kullanımından memnun olan tesettürlü bayanlar için bu tunikler ilk tercih olacak gibi duruyor. Ayrıca desenli tunikler konusunda da yeni sezonda bir patlama olacağını ve sıra dışı desenlere sahip pek çok tuniğin kullanıldığını görebileceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*