Yeni Kayra Takım Elbise Modelleri


1x1.trans
Sütlü Kahve Kayra Takım Elbise Modeli

Çalışan tesettürlü bayanların en çok kullandığı kombin kuşkusuz takım elbiseler. İş hayatının bir gerekliliği olan ciddi görüntü, takım elbiseler sayesinde daha kolay elde edilebiliyor ve aynı zamanda takım elbiselerin kendine has şıklığı da hepimizin hoşuna gidiyor. Bu noktada birbirinden başarılı modeller üreten Kayra, yeni sezonda takım elbiselerde gene adından söz ettirmeyi başaracak diyebiliriz.

Koyu Renk Kayra Takım Elbiseleri: Tesettürlü bayanların takım elbise seçerken ilk tercihi koyu renklerden yana oluyor. Biraz öncede belirttiğimiz gibi ciddiyet ve resmi görüntü iş dünyasında çok önemli ve bu iki olguyu koyu renkli ürünlerle vermek daha kolay. Siyah, koyu lacivert gibi renkler bu bağlamda ilk tercihler olacaktır. Ayrıca siyah takımın içerisine giyeceğiniz sivri yaka detaylı beyaz gömleklerde son derece şık bir görüntü elde etmenizi beraberinde getirecek.


Açık Renk Kayra Takım Elbiseleri: Siyah ya da koyu renkleri her daim giymek mümkün olmuyor. Bir noktadan sonra iç karartmaya başlayan bu renklere alternatif olarak açık renkli takımlara da göz gezdirmekte fayda var. Kayra’nın tamamen açık tonlardan oluşan modelleri şu sıra birçok bayanın beğenisini kazanmayı başardı. Beyaz etek ya da pantolon üzerine bek ceket ve gene açık renklerde eşarp istediğiniz şıklığı size sunacaktır. Bunun yanı sıra eteği ya da pantolonu koyu renk seçerek ceketinizi ve gömleğinizi açık tonlarda tercih edebilirsiniz. Bu kombinde farklı bir şıklık getirecektir.

Sütlü Kahve Kayra Takım Elbiseleri: Sütlü kahve son dönemde en fazla tercih edilen reklerden birisi. Görüntüsü ne rahatsız ediyor ne de fazla sönük kalıyor. Bu yüzde takımlarda da Kayra’nın sütlü kahveyi sıklıkla kullandığını görebiliyoruz. Dikkat çekmek istemeyen ama şıklıktan da ödün vermeyen bayanlar için bu modelleri incelemekte fayda var diye düşünüyoruz.

Farklı Renklerde Kayra Takım Elbiseleri: Kayra alternatif renk oluşturmakta da oldukça başarılı görünüyor. Bu noktada en fazla kullanılan renkler ise mor ve mürdüm. Fakat bu iki rengi de takım elbisenin tamamında değil, sadece bir parçada kullanan Kayra bu sayede çok daha dengeli bir görüntü elde etmenizi sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Erkekler Umrede Nasıl Giyinmeli başlıklı makalemizde Bol tesettür kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*