Yeni Ekose Desenli Tesettür Giyim Modelleri


1x1.trans
Yeni Ekose Desenli Tesettür Elbise Modelleri

Bu sezon çok farklı tarzları, çok farklı modelleri gördük sokak modasında. Farklı ürünlerin görülebildiği bir sezonun içinde olsak da geçmişten gelen trendlerde kendine yer bulmayı başardı. Özellikle de ekoseli tesettür kıyafetler şu sıralar sokak modasında bir hayli popüler diyebiliriz.

Ekose Tesettür Elbise Modelleri: Ekoseli kıyafetler içerisinde en fazla tercih edilen ürün grubu kuşkusuz ki ekoseli elbiseler. Elbiselerde kullanılan ekose detayı modellerin çok daha gündelik yaşama yönelik olmasını sağlıyor. Bu sayede hem şık hem de kullanışlı bir sonuç elde edilebiliyor. Ayrıca renk seçiminde de ağırlıklı olarak canlı ve koyu tonların tercih edildiğini söylemeliyiz.

Ekose Tesettür Tunik Modelleri: Kombinlerinizde farklı bir hava yakalamak istiyorsanız ekoseli tunikler sizler için güzel bir seçenek olabilir. Ekose desenler sayesinde sıradan bir kombin dahi çok daha göze hoş gelirken elbiselerde olduğu gibi renk seçiminde koyu tonlar ön plana çıkıyor. Alternatif olarak ise gri üzerine işlenen ekose deseni olduğunu hatırlatmakta fayda var.


Ekose Tesettür Gömlek Modelleri: Günlük yaşamda şık fakat bir o kadar da sade olmayı isteyenlerin sayısı hiçte az değil. Fakat bu bulunması zor ikiliyi bir arada barındıran nadir modellerden birisi olan ekose gömlekler şu sıralar kırmızı ve siyahın ahenginden yararlanarak çok güzel sonuçlara imza atıyor. Alternatif olarak ise daha açık tonların bir arada kullanıldığına da şahit olabilirsiniz.

Ekose Tesettür Etek Modelleri: Ekosenin belki de en fazla yakıştığı ürünler etekler diyebiliriz. Eteklerde kullanılan ekose detayı tüm güzelliğini gözler önüne sererken, şu sıralar pembe, mor ve kırmızı gibi canlı renkler ön plana çıksa da, alternatif olarak açık renklere de göz gezdirmekte fayda var.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Tesettür Kap Modelleri başlıklı makalemizde Kap Modelleri ve Yeni Sezon Kap Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*