Yeni Dantelli Şal Modelleri


Mavi Yeni Dantelli Şal Modelleri
Mavi Yeni Dantelli Şal Modelleri

Tesettür giyimde şal modelleri olmazsa olmaz. Tesettürün temelini oluşturan şallar şık bir kombin için de son derece önemli. Bu yüzden de seçeceğiniz şallara dikkat etmenizde fayda var. Hal böyle olunca da sizlere ilk olarak dantelli şalları önerebilirim.

Kırmızı Renk Dantelli Şal: Şallarda dikkat çekici ürünlere yönelmeyi sevenler için kırmızı renkli modeller güzel bir tercih olacaktır. Kırmızı renkli şallarda dantel detayı siyah renkte tercih edilip, kırmızı ve siyahın uyumundan yararlanılmış diyebiliriz. İki renkte birbiriyle şık bir görüntü oluşturduğu için kırmızı renkli dantelli şalları daha çok özel davetlerde kullanabilirsiniz.

Açık Renk Dantelli Şal: Dantelli şallarda kırmızı gibi dikkat çekici renkleri kullanamayanlar için açık renkli ürünlere yönelmek daha mantıklı olacaktır. Bej, krem, kırık beyaz ya da çok açık pembe size önerebileceğimiz alternatif renkler arasında yer alıyor. Ayrıca bu modellerin sade yapısı günlük yaşam için ideal bir tercih anlamına geliyor.

Mavi Renk Dantelli Şal: Dantelli şallarda mavi rengi de kullanmanızı öneriyoruz. Mavi rengin asil görüntüsü dantelle bir araya gelince ortaya hemen her yerde kullanılabilecek kıvamda başarılı bir ürün çıkıyor. Özellikle de biraz daha koyu mavi rengi denemenizi mutlaka öneriyoruz.

Yeşil Renk Dantelli Şal: Dantelli şallarda yeşil rengi de göz ardı etmemekte fayda var. Yeşilin yapısı dantel detaylarını ön plana çıkartacağı için görsel açıdan daha da şık bir görüntü elde etmenizi kolaylaştırıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.