Yeni Dantelli Eşarp Modelleri


Gece Mavisi Dantelli Eşarp Modelleri
Gece Mavisi Dantelli Eşarp Modelleri

Tesettürlü bayanlar için en önemli noktalardan birisi olan eşarplarda bu sene dantel detaylı ürünler ön plana çıkıyor. Birçok bayan dantel detaylı ürünleri kombinlerine dahil etmeye başlarken ilerleyen günlerde dantelli eşarpları sokak modasında da sıklıkla görebileceğiz.

Siyah Dantelli Eşarp Modeli: Dantelli eşarplar genel itibariyle gösterişli ürünler ve bu tarz modelleri daha çok gece davetlerinde ya da düğünlerde kullanabiliyoruz. Fakat bunlar içerisinde özellikle siyah renkli ürünlerin günlük yaşam için de ideal bir tercih olduğunu söylemek mümkün. Siyah ürünlerde ise dantel detaylarının da siyah tercih edilmesiyle birlikte çok daha sade bir görüntü elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra biraz daha görsellik isteyenler için de siyah üzerine kırmızı renkli dantel kullanıldığını söyleyebiliriz.

Hardal Rengi Dantelli Eşarp: Eşarplarda geçen senenin en popüler renklerinden olan hardal, dantelli eşarplarda da popülerliğini sürdürüyor. Hardal rengi eşarplarda siyah dantel detayının kullanılmasıyla birlikte ortaya şık ve zarif bir görüntü çıkabiliyor. Bu tarz eşarpları koyu renkli kombinlerde kullanmanızda da fayda var.

Mavi Renk Dantelli Eşarp: Dantelli eşarplarda bir diğer popüler renk ise mavi ve tonları. Mavinin hemen her renginde dantelli eşarp bulunabiliyor. Mavi eşarplarda dantel detayı daha açık renklerde tercih edilerek danteller ön plana çıkartılıyor ve bu sayede daha şık bir görüntü elde edilebiliyor.

Mürdüm Rengi Dantelli Eşarp: Son olarak bu sene ilerleyen günlerde sıklıkla karşılaşacağımız bir renkten söz etmek istiyoruz. Mürdüm rengi dantelli eşarplar ilerleyen günlerde birçok kombinde karşımıza çıkacak. Mürdüm üzerine beyaz renklerde dantel detayları bulunan modeller, gene beyaz renkli kombinlerde kullanılabilecek.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.