Yazlık Tesettür Etek Modelleri


Desenli Yazlık Tesettür Etek Modelleri
Desenli Yazlık Tesettür Etek Modelleri

Tesettür giyimde eteklerin yeri her zaman için ayrıdır. Özelliklede yaz aylarında en kullanışlı ürünlerin başında gelen eteklerde bu sezonun trendleri hakkında bilgi vermekte fayda var. Birbirinden güzel kombinlerle karşımıza çıkacak olan yazlık tesettür eteklerde nelere dikkat edilmesi, hangi renklerin ön plana çıkacağı gibi konularda birkaç noktaya değinmek istiyoruz.

Beyaz Yazlık Tesettür Etek: Yazlık eteklerde ilk sırayı beyaz renkli modeller alıyor. Beyazın zarif görüntüsü eteklerle büyük ir uyum sağlıyor ve üzerine koyu renkli bluzlar tercih edildiğinde şık bir sonuç elde edilebiliyor. Açık renkli üstleri de kullanabileceğiniz beyaz etekler bu sayede daha sakin ve zarif bir görüntüye bürünmenizi sağlayacaktır.

Bordo Yazlık Tesettür Etek: Geçtiğimiz yılların en popüler renklerinden birisi olan bordo, bu sene de aynı ilgiyi görecek. Bordo yazlık tesettür etekler özellikle siyah ile büyük bir uyum gösteriyor ve yaz aylarında katılacağınız düğünler ya da özel davetlerde istediğiniz şıklığı fazlasıyla sunacaktır.

Siyah Yazlık Tesettür Etek: Söz konusu etekse siyahı katiyen göz ardı edemeyiz. Siyahın zarif görüntüsü şıklığı beraberinde getirirken yaz sezonunda olduğumuz için kombini biraz açmak adına üste açık tonlarda ürünler seçmek mantıklı olacaktır.

Desenli Yazlık Tesettür Etek: Yaz sezonunun en popüler ürün grubu kuşkusuz desenli modeller. Özellikle de açık tonların hakimiyetindeki çiçek desenli modeller sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkacak. Beyaz üzerine turuncu ya da bej gibi renklerde desenlerin eklendiği modelleri kombinlerde kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.