YAZLIK HAMİLE TESETTÜR KIYAFET MODELLERİ


Yazlık-Hamile-Tesettür-Kıyafetleri

Tesettürlü hamileler için yaza uygun kıyafetler

Hamile bayanlar vücutlarında yaşadıkları değişimden dolayı yazın sıcaktan daha çok etkilenirler. Hem kendi sağlıkları için hem de bebeklerinin sağlıkları için yaza uygun olan ve serin tutacak kıyafetler seçerek sıcak havanın vücutlarındaki etkilerini azaltabilirler.

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde, kıyafet alışverişine çıkacak olan hamile bayanlar için önerilerimize kulak vererek hem yazı serin geçirecek kıyafetleri bulabilirsiniz hem de modaya uygun olan hamile kıyafetlerini seçebilirsiniz. İşte yazlık hamile tesettür kıyafetleri ve modelleri şunlardır.

Öncelikle son bir kaç yıldır tesettür giyim dünyasında feracelerin oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Hamile bayanlar bu sene yazın sıcak günlerinde daha rahat etmek için mutlaka gardıroplarında feraceye yer vermelidir. Özellikle hafif kumaşlardan yapılan feraceler sizi serin tutacaktır.

Bu sene jean pantolon, etek, gömlek, elbise ve ceketleri oldukça fazla göreceğiz. Tabii ki hamile bayanlar içinde moda trendi unutulmamış ve jean elbiseler üretilmiş. Askılı modelleri ile karşımıza çıkan bu jean elbiseler ince kumaştan yapıldıkları için sizi terletmez ve içerisinde rahat edebilirsiniz.

Pamuklu kumaşlardan yapılmış olan etekler ve elbiselerde sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Bu senenin modası olan pileli etekleri kullanabilirsiniz.

Bol paça pileli pantolonlar yine bu senenin modası. Özellikle hamile bayanlar beli lastikli olan bu pantolonları kullanıp üzerine bir tunik ve altına bir spor ayakkabı giyerek günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilirler.

Yazlık hamile tesettür kıyafetleri seçilirken polyester ve teflon gibi kumaşları tercih etmeyip, daha çok penye kumaşları tercih etmelidir. Bunun yanında açık renklerde kıyafetler sıcağı daha az çektiği için kıyafetlerinizi bu renkler üzerinden seçmeye özen gösterin.

Yazlık hamile tesettür kıyafetleri ve kombinleri ile ilgili sizlere birkaç görsel sunalım.

kaynak:http://www.tesetturgiyimkabini.com/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.