Yazlık Dantelli Tesettür Elbise Modelleri


Koyu Yeşil Yazlık Dantelli Tesettür Elbise Modelleri
Koyu Yeşil Yazlık Dantelli Tesettür Elbise Modelleri

Yaz aylarıyla birlikte yazlık modelleri dolaptan çıkartmanın vakti geldi. Yazlık elbise modelleri ile gün içerisinde hem sıcaktan çok fazla etkilenmeden vakit geçirebilirsiniz hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle de dantelli elbise modelleri sayesinde görsel açıdan çok eşsiz sonuçlar çıkartılabiliyor.

Yeşil Dantelli Tesettür Elbise: Tesettür elbiselerle dantel detayları büyük bir uyum gösteriyor. Dantel detaylarının ön plana çıkabilmesi adına da en doğru renk tercihlerinden birisi yeşil. Yeşilin koyu tonları sayesinde dantel detayı görsel açıdan da çok başarılı görünüyor ve size de kaliteli bir kombin imkanı sunuyor. Alternatif olarak da zümrüt yeşiline yönelmenizde fayda var.

Beyaz Dantelli Tesettür Elbise: Tesettür elbiselerde açık renkler belki de en çok dantelli modellere yakışıyor. Dantelli beyaz tesettür elbise modelleri görsel açıdan çok ama çok başarılı ürünler. Özel davetlerde birçok bayanın ilk tercihi olacağını düşündüğümüz beyaz dantelli elbiselerin bel kısmına dikkat çekici renklerde kemer kullanabilirsiniz.

Siyah Dantelli Tesettür Elbise: Dantel detaylı elbiseler görsel açıdan dikkat çekici özelliklere sahipler. Bunun ön plana çıkmasını istemeyenler için ise siyah dantelli elbiseleri öneriyoruz. Siyahın kapatıcı etkisi dantel detaylarını törpüleyip, şık fakat çok fazla dikkat çekmeyen bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Siyah elbiselerde de kırmızı, saks mavisi gibi aksesuarlar kullanılabilir.

Kırmızı Dantelli Tesettür Elbise: Dantelli elbiselerde en dikkat çekici ürün tartışmasız kırmızı renkli modeller. Dantelli elbiselerin dikkat çekici görüntüsünü daha da pekiştiren kırmızı şıklık noktasında ihtiyacınız olan her şeyi size sunacaktır. Bunun yanı sıra kırmızı elbiselerde dantel detaylarının bölgesel olarak kullanılması gerektiğini de hatırlatalım.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.