Yazlık Bol Paça Tesettür Pantolon Modelleri


1x1.trans
Çizgili Yazlık Bol Paça Tesettür Pantolon Modelleri

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte sokak modasında da değişiklikler baş göstermeye başladı. Birçok tesettürlü bayanın tercih ettiği ve kombinlerine dahil ettiği bol paça pantolonlar bu sezonki en trend ürünlerden birisi olacağını söylemeliyiz.

Beyaz Bol Paça Pantolon: Tesettürlü bayanların bol paça pantolonlarda en fazla tercih ettiği renk beyaz diyebiliriz. Görsel açıdan bol paçanın farklı bir boyut kazanmasını sağlayan beyaz, kombinlemenin de olay olması sayesinde seviliyor. Beyazı kombinlerken üste çok koyu renkler seçmemekte fayda var. Sarı, pudra, yavruağzı ya da toz pembe bu noktada en güzel seçenekler.

Siyah Bol Paça Pantolon: Siyah tesettür giyimin önemli tercihlerinden birisi ve hemen her modelde de karşımıza çıkıyor. Bol paça pantolonlarda da durum çok farklı değil aslında. Üzerine dantelli beyaz tunikler ya da bluzlarla birlikte kullanıldığında bol paça siyah yazık pantolonlar iş hayatı için güzel bir kombin yapmanızı sağlayacaktır.


Yeşil Bol Paça Pantolon: Şu sıralar sokak modasında en fazla karşılaşılan ürün grubu yeşil bol paçalar. Yeşil bol paça pantolonlarda eğer ki nispeten resmiyet gereken bir ortama girilecekse koyu yeşil bol paça, üzerine de beyaz bir gömlek ya da tunik iyi olacaktır. Fakat daha sade bir gün geçirecekseniz o zaman fıstık yeşili, beyaz uzun bluz ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Çizgili Bol Paça Pantolon: Bol paça pantolonlarda çizgili ürünlerin de her geçen gün daha popüler hale geldiğini unutmamalısınız. Çizgi detayları sayesinde farklı ve güzel bir görüntüye büründürülen pantolon, düz siyah üstlerle harika bir görüntü oluşturuyor.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Sade Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde Pardesü Modelleri ve Yazlık Pardesüler hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*