Vizyon Giyim 2014 Yazlık Pardesü Modelleri


Pelerinli-2014-Yazlık-Vizyon-Pardesü-Modelleri-435x415
Pelerinli 2014 Yazlık Vizyon Pardesü Modelleri

Yeni-2014-Yazlık-Vizyon-Pardesü-Modelleri
Yeni 2014 Yazlık Vizyon Pardesü Modelleri

Vizyon Giyim, yaz aylarına ait yaptığı modelleri piyasaya çıkartmış durumdadır ve bunlar arasında en çok popüler olanlar kuşkusuz pardesü modelleridir. Hal böyle olunca firmaya ait pardesü modellerinin de satışa çıkartılması kararlaştırılmıştır. Pardesü dendiğinde sektörde ilk olarak akla gelen isimlerden birisi olan Vizyon Giyim, kaliteli üretim anlayışını standartlaştırarak pardesülerin geneline yaymayı başarmıştır. Hal böyle olunca da çok sayıda tesettürlü bayan mağazanıza gelerek kendileri için en ideal pardesüyü seçmek için kıyasıya bir mücadeleye tutuşmaktadır.


Vizyon Giyim 2014 yazlık pardesü modelleri arasında en çok dikkat çeken model olarak pelerinli pardesü modelleri örnek verilebilir. Bu modellerde pardesünün omuz kısmında monte edilmiş bir pelerin mevcuttur ve son derece şirin bir görsellik katmaktadır. Bunun haricinde yeterli düzeyde deri detayına sahip modellerin de görülmeye değer olduğunu unutmamalısınız.

Vizyon Giyim 2014 yazlık pardesü modelleri genel hatlarıyla sade modellerden oluşmaktadır. Öyle ki çoğu modelde ekstra hiçbir rengin bulunmadığına çok sayıda model mevcut durumdadır. Bunun yanı sıra renk konusunda bir genelleme yapılmak istenirse, mavi, lacivert, kırmızı, krem ve mor renkleri en çok kullanılan renkler arasındaki yerini alacaktır. Keza, Vizyon Giyim tarafından üretilen pardesülerin büyük çoğunluğu biraz önce bahsettiğimiz renklerin egemenliği altındadır denilebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*