Vizyon 2014 İlkbahar Yaz Modası


Şık Vizyon Giyim İlkbahar Yaz Modası
Şık Vizyon Giyim İlkbahar Yaz Modası

Yeni Vizyon Giyim İlkbahar Yaz Modası
Yeni Vizyon Giyim İlkbahar Yaz Modası

Yaz aylarının giderek yaklaştığı şu günlerde pek çok bayan sıcak havalar için hazırlıklarına başlamış durumdadır. Bu hazırlıklar arasında en çok özen gösterilen ve uğraş gerektiren konu ise giyecek bir şeyleri ayarlamak hatta gerek duyulursa alışveriş yapmaktadır. Aynı durum tesettürü bayanlar içinde geçerli olup, sektörde boy göstere Vizyon gibi kaliteli markalar sayesinde tesettür giyim sektörü büyük bir atılım içerisine girmiştir. Böylelikle sektörde etkin rol alan Vizyon firması yaz ayları için hazırladığı iddialı ürünlerini piyasaya sürmüştür.

Vizyon 2014 yaz modası konusunda öne çıkan ürünleri sıralamak gerekirse ilk sıraya mutlaka pardesüyü yerleştirmemiz gerekiyor. Birçok bayan yaz aylarında sıklıkla pardesü kullanımını tercih ettiği için bu noktada özel bir ilgi gösterildiğinden bahsedilebilir. Pardesü modellerinin renk konusunda herhangi bir kıstasının olmaması, pardesülerin kesim ve tarz konusunda tam not alması gibi özellikler markayı sektörde önemli bir pozisyona oturtmaktadır.

Vizyon 2014 yaz modası içinde yer alan tek kıyafet tabi ki pardesü değildir. Bunun yanı sıra uzun etekler de tesettürlü bayanlar için ideal kıyafetlerden birisi olarak görülmektedir. Son dönemde Vizyon markasına ait ürünlerin büyük çoğunluğunda çiçek desenleri bulunmaktadır. Özellikle küçük fakat çok sayıdaki çiçek deseni ile kaplanmış olan modellere ayrıca ilgi göstermenizi tavsiye ediyoruz.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.