VENEZİA WEAR EŞARP VE ŞAL KOLEKSİYONU


1x1.trans
Venezia-Wear-Eşarp-Sal-Koleksiyonu

Venezia Wear yeni sezon koleksiyonu

Muhafazakar bayanların gözdesi olmaya aday olan Venezia Wear yeni sezon eşarp ve şal koleksiyonu ile göz dolduruyor. Farklı eşarp ve şal modelleri ile her daim bayanların tercih edebileceği bir koleksiyona imza atılmış.

Venezia Wear eşarp ve şal koleksiyonu içerisinde yer alan parçalar için daha çok ipek, koton ve twiil kumaşlar  tercih edilmiş. Bayanların şık ve rahat olmasını sağlamak adına her türlü detay düşünülmüş.

Venezia-Wear-Eşarp-Koleksiyonu2

Her yaştan tesettürlü bayanların zevkine hitap edecek eşarp ve şal modelleri bulunan Venezia Wear koleksiyonu içerisinde sezonun trend renkleri bir arada kullanılmış.

Venezia Wear eşarp koleksiyonu içerisinde yer alan parçalarda daha çok geometrik desenlerin kullanıldığını görüyoruz. Geometrik desenlerin yanı sıra zebra modellerde oldukça fazla kullanılmış.

Venezia-Wear-Eşarp-Koleksiyonu1


Venezia Wear bu sezon koleksiyonu içerisinde anne kız tasarımlarına da yer vermiş. İpek kumaşlardan yapılmış eşarplar ile kotondan yapılmış şallar anne kız tasarımları olarak bayanların oldukça fazla dikkatini çekecektir.

Venezia Wear koleksiyonu içerisinde yer alan eşarp ve şallar hem klasik giyime uygun hem de spor giyime uygun modeller. Özellikle koton kumaşlardan yapılan şallar genç tesettürlü bayanların dikkatini fazlaca çekecektir. Günlük kombinler için oldukça ideal parçalar olacak bu şalları spor kıyafetleriniz ile de kombinleyebilirsiniz.

Venezia-Wear-Eşarp-Koleksiyonu4

Venezia Wear eşarp ve şal koleksiyonu tesettürlü bayanların mutlaka göz atması gereken koleksiyonlardan birisidir.

Venezia-Wear-Eşarp-Koleksiyonu3

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/venezia-wear-esarplari-alisveris-aliskanliklarinizi-sil-bastan-degistirecek.htm

Bir önceki yazımız olan TESETTÜRLÜ BAYANLAR İÇİN UZUN YAĞMURLUK MODELLERİ başlıklı makalemizde uzun yağmurluk modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*