TWİST 2018-2019 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU


Twist-2018-2019-Sonbahar-Kis-Koleksiyonu

Twist sonbahar-kış koleksiyonu

Gençlerin en çok tercih ettiği markalardan birisi olan Twist bu yılda yeni sezon koleksiyonu ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak. Özgür ruhun temsilcisi marka Twist 2018-2019 sonbahar kış koleksiyonu içerisinde dikkat çeken detaylar ise şunlar.

Kışlık giyim için tasarlanan kıyafetlerin yanı sıra sonbahar için tasarlanan kıyafetler markanın ayrıca dikkat çekmesini sağlıyor. İnce ceketler, sonbaharın romantik havasını yansıtacak olan elbiseler ve etekler, trikolara eklenen kapüşon detaylar gençlerin oldukça fazla dikkatini çekecek.

Koleksiyon içerisinde floral desenlerin etkisini oldukça fazla görüyoruz. Çiçek desenlerin ekose ve diğer detaylar ile birleştirilmesi ile cool bir görünüm elde edilmiş.

Twist sonbahar kış koleksiyonu içerisinde işlemeler, boncuk detaylar, renkli payetler ve dantel detaylar koleksiyona ayrı bir hava katıyor. Eğlenceli, rahat ve şık görünmenin kolay olduğu Twist koleksiyonu ile ortaya çıkartılmış.

Bu yılın trendi ekose desenler Twist koleksiyonunda da sıklıkla karşımıza çıkacak. Özellikle ekose salaş gömlekler en çok dikkat çeken parçalardan birisi. Gömlek ve t-shirtlerde pop art akımının etkisi ile figürlü desenler sıklıkla kullanılmış.

Twist sonbahar kış koleksiyonu içerisinde yer alan kalp desenli volan elbiseler, pembe bomber ceket, dantel detaylar romantizme yeni bir görünüm kazandırıyor.

Koleksiyon içerisinde yer alan parçalarda haki, turuncu, lila, siyah, beyaz, lacivert, pembe, kırmızı, ekru, sarı, petrol yeşili, mercan, gri ve gümüş renkler sıklıkla kullanılmış. Ayrıca çizgili desenler ve çiçek desenler en çok tercih edilen desenler arasında yer alıyor.

yazının alındığı kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/moda/defileler/twist-sonbahar-kis-2018-2019-koleksiyonu_1119697

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.