Tuğba & Venn Yeni Gömlek Modelleri


Ekru Salaş Tuğba Venn Gömlek Modeli
Ekru Salaş Tuğba Venn Gömlek Modeli

Birçok bayanın günlük yaşam ya da iş hayatında tercih ettiği gömleklerde bu sene en popüler markalardan birisi Tuğba Venn diyebiliriz. Çok kaliteli bir koleksiyon ile karşımıza çıkan Tuğba Venn, ilerleyen günlerde sokak modasında da etkili olacak gibi görünüyor.

Siyah Tuğba Venn Gömlek Modelleri: Tuğba Venn’in koleksiyonu içerisinde en fazla beğenilen modellerin başında siyah renkli ürünler geliyor. Siyah renkli modeller içerisinde ilk olarak önereceğimiz gömlekler ise pelerinli modeller. Pelerin detayı ile zenginleştirilen görüntü, gece davetleri için ideal bir tercih olarak ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra günlük yaşam için ise bebe yaka detaylı modelleri önerebiliriz.

Hardal Tuğba Venn Gömlek Modelleri: Tesettürlü bayanların çok sevdiği bir renk olan hardal, Tuğba Venn’in koleksiyonunda da kendine bolca yer bulmuş durumda. Tuğba’nın yeni koleksiyonun da hardal rengi gene pelerinli modellerde karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra sivri yaka gömleklerin de hardal rengiyle birlikte kullanıldığında çok başarılı sonuçlar verdiğini söylemek gerekiyor.

Ekru Tuğba Venn Gömlek Modelleri: Söz konusu gömlekler olduğunda ekru rengi göz ardı etmemek gerekiyor. Ekrunun sade yapısı kombininizde şık fakat dikkat çekmeyen sonuçlar isteyenler için doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca ekru gömleklerde boyun kısmında siyah kuşak detayının kullanılması sayesinde çok daha başarılı bir görüntü elde edilebiliyor.

Pudra Tuğba Venn Gömlek Modelleri: Tuğba Venn’in gömlek modelleri içerisinde sizlere son olarak önereceğimiz ürün grubu pudra renkli modeller. Pudranın zarif görüntüsü Tuğba Venn’in kalitesi ile bir araya geldiğinde ortaya gerçekten iyi sonuçlar çıkabiliyor. Pudra rengi kullanırken kombinin alt kısmı için mor gibi dikkat çekici renklere ya da beyaz gini sade modellere yönelebilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.