TUĞBA GİYİM 2016-2017 KIŞ KOLEKSİYONU


2017-Tuğba-Giyim-Kış koleksiyonu

Tuğba Giyim kış koleksiyonu

Ünlü tesettür markalarından biri olan Tuğba Giyim’ in 2017 koleksiyonunda her yaştan bayanın kullanabileceği ve kendi tarzlarını yansıtacak olan modeller bulunmaktadır. Senenin modası olan işlemeler ve kürkler kıyafetler içerisine eklenerek farklı bir hava katılmış.

2017-Tuğba-Giyim-Kış koleksiyonu

Tuğba Giyim bu sene kabanlarda kürk detayını oldukça çok kullanmış. Yaka detaylarında çok sık kullanılan kürklere kollarda da yer verilmiş. Kabanlarda genellikle koyu yeşil, kahverengi, gri ve siyah renk tonlarına ağırlık verilerek kaban üzerine eklenen küçük işlemeler ile farklı bir görüntü oluşturulmuş. Özellikle pelerin tarzda olan sadece omuz kısmını örten küçük kürkler kabanlar ile aynı renklerde yapılarak kıyafetlerin bir uyum içerisinde olması sağlanmış. Elbise modellerinde ise en çok dikkat çeken detay siyah ve lacivert elbise üzerine sadece bel bölgesine işlenmiş olan küçük desenlerdir. Elbiselerin sade ve şık olmasını sağlayan bu detaylar hanımların daha zarif görünmesini sağlamış. Etek modellerinde tek renk yüksek belli etekler tercih edilmiş. Sade bir bluz ile kombinlenebilecek bu etekler bu senenin en çok kullanılan modellerindendir.

Farklı şal bağlama tekniklerini de bayanlara göstermeye çalışan Tuğba Giyim şallarda sadeliği ön planda tutarak tek renk şalları tercih etmiştir. Eşarp modellerinde ise sezonun renkleri olan, sarı, mavi, lacivert, mor gibi renkleri tercih ederken desen olarak da geometrik desenleri ve çiçekli desenleri kullanmayı tercih etmiş.

Tuğba Giyim’ in kombinleri arasında dikkat çeken bir diğer detay ise eşarp veya şallar üzerinde takılan kürklü şapkalar ve küçük şapka aksesuarlar olmuş. Kıyafetlere farklı bir hava katan bu detaylar bayanların kendine özel duruşlarını sergilemelerine yardımcı olmuş.

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.