Tuğba 2015 Sezonu Modelleri


Dore Tunik Tuğba 2015 Sezonu Modelleri
Dore Tunik Tuğba 2015 Sezonu Modelleri

Bordo Tunik Tuğba 2015 Sezonu Modelleri
Bordo Tunik Tuğba 2015 Sezonu Modelleri

Tesettür giyimin tartışmasız en başarılı markalarından birisi olan Tuğba, bu sene de oldukça başarılı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Kaliteli, şık ve kullanışlı ürünler tasarlayan Tuğba, bu sayede tesettürlü bayanların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Tuğba 2015 sezonu modelleri her zaman olduğu gibi bu sene de çok kaliteli diyebiliriz. Geniş ürün çeşitliliği içerisinde ilk olarak dikkatleri gene tunikler çekiyor. Bu noktada bordo renkli, siyah kuşak detaylı tunikler ilk tercihlerden birisi konumunda. Siyah renk bol paça pantolonlar ve topuklu ayakkabılarla kombinlendiğinde ortaya harika sonuçlar çıkabiliyor. Aynı şıklığı farklı renklerle elde etmek isterseniz eğer bu seferde dorenin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Açık renk pantolonlarla kombinlenen dore tunikleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Tuğba 2015 sezonu modelleri içerisinde yer alan kaplarında göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Eğer ki gerçekten de kaliteli bir kap arıyorsanız size ilk tavsiyemiz Tuğba’nın 2015 senesi için tasarladığı ürünler olacak. Görsel anlamda son derece başarılı olan bu modeller içerisinde lacivert renkli ürünler en fazla ilgi çeken ürün diyebiliriz. Biraz daha dikkat çekici şeyler arayanlar için ise kırmızı renkli kapların da güzel bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.  Son olarak kombinine farklı bir dokunuş yapmak isteyenlerdenseniz eğer Tuğba’nın yelekleri sizler için en doğru ürünlerden birisi olacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.