Tuay Karaca Abiye ModelleriBelden Pelerinli Abiye
Belden Pelerinli Abiye

Tesettür giyim sektöründe abiye konusunda akla ilk gelen isimlerden birisi olan Tuay Karaca, yeni sezon abiye koleksiyonu ile görücüye çıktı. Moda otoritelerinden tam not almayı başaran koleksiyon görsel anlamda gerçekten de başarılı modelleri içinde barındırıyor.

Tuay Karaca abiye modelleri pelerin ve tül detaylarının ön plana çıktığı bir ürün skalasına sahip. Özellikle de pelerin detayı birçok modelde kullanılmış olup doğru tercihlerle bir araya getirildiğinde gerçekten kaliteli bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Abiyenin bel kısmında kullanılan pelerin detayı normalde alışık olduğunuz pelerinli abiyelere nazaran daha farklı bir görsellik sunuyor. Özellikle de açık renkli ürünler için pelerin daha kullanışlı görünüyor. Bunun yanı sıra abiyenin gene bel kısmında monte edilen tül detayları da abiyenin eteğini daha gösterişli bir yapıya büründürüyor.

Tuay Karaca abiye modelleri genel itibariyle açık tonlardan oluşan bir kreasyon diyebiliriz. Beyazın, kremin ve toz pembesinin hakimiyetindeki ürünler içerisinde dantel detaylı olanlar gece davetleri için en ideal seçimden birisi konumunda. Beyaz abiye üzerine altın rengi danteller son derece gösterişli ve iddialı bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra sadece kol kısmında dantel detayına yer verilen modellerinde güzel bir alternatif oluşturduğunu söylemekte fayda var. Son olarak düz kesim, üzerinde herhangi bir motif, işleme ya da süslemenin bulunmadığı modellerde sade bir şıklık arayanlara ilk önerimiz olacaktır.

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.